Ripple'ın (XRP) Ticaret Hacmi, Milyarlarca Dolara Ulaştı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple’ın (XRP) Ticaret Hacmi, Milyarlarca Dolara Ulaştı!

Kore'nin önde gelen kripto borsalarından UpBit, Bithumb ve Korbit'te XRP'nin işlem hacimlerinde inanılmaz oranlara ulaşıldı.

xrp

Kore’nin önde gelen kripto borsalarından UpBit, Bithumb ve Korbit’te XRP’nin işlem hacimlerinde inanılmaz oranlara ulaşıldı.

Dava sürecininde ilerlemesiyle birlikte XRP tarafında ciddi hareketlilik yaşanıyor. Özellikle de davanın galibinin XRP olacağı yönündeki delil artışları, XRP’ye her açıdan olumlu olarak yansıdı. 2 Haftalık bir zaman diliminde yüzde 50’den fazla artış gösteren major coin, kripto gündeminin liderlik koltuğuna oturdu. Güney Kore’de rüzgar estiren XRP çılgınlığı, hacim bakımından milyarca dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto ekosisteminin “eski topraklarından” olan XRP, sahalara geri mi dönüyor?

AI predicts XRP price for Easter 2023

Kripto Yatırımcılarının XRP’ye Olan İlgisi Artıyor

Kore borsalarında milyarlarca hacme ulaşan XRP’yi, kripto endüstrisi el üstünde tutmaya devam ediyor. CoinGecko ve CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, son 24 saat içinde XRP ticareti, Bithumb’daki tüm hacmin yüzde 37’sini, UpBit’teki hacmin yüzde 18’ini ve Korbit’teki tüm hacmin garip bir şekilde yüzde 50’sini oluşturdu. XRP’de yaratılan bu hacim , UpBit’te ABD doları, Bithumb ve Korbit’te Kore yerel para birimi olan won karşılığındaydı.

SEC-XRP davası ilerledikçe canlanan Ripple ekosistemi, piyasanın trend konuları arasında yer edindi. Topluluk bakımından ciddi bir kitleye sahip olan XRP yatırımcılarının yüzleri gülmeye başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x