Yükleniyor...

Ripple’ın (XRP) Yüzde 1000 Yapacağını Bilen İndikatör Yeniden Sinyal Verdi

Geçtiğimiz iki gün boyunca ağırlık olarak yatay seyreden kripto para piyasası 11 Şubat'ta Bitcoin'in yükselişe geçmesiyle birlikte yeniden hareketlendi ve yukarı yönde hareketler başladı.

Ripple’ın 1000 Artmasına Sebep Olan İndikatör XRP İçin Tekrar Yükseliş Sinyali Veriyor

Geçtiğimiz iki gün boyunca ağırlık olarak yatay seyreden kripto para piyasası 11 Şubat’ta Bitcoin’in yükselişe geçmesiyle birlikte yeniden hareketlendi ve yukarı yönde hareketler başladı. Başta Bitcoin (BTC) olmak üzere hemen hemen tüm kripto paralarda büyük oranlarda yükselişler görüldü.

Söz konusu XRP olunca, fiyattaki en ufak geri çekilme endişeye ya da ufak bir yükseliş heyecana sebep olurken, XRP’nin önümüzdeki haftalarda yukarı yönde önemli bir sıçrama yapacağını gösteren önemli bir indikatörden sinyal geldi.

Twitter’daki önde gelen bir kripto para trader’ı HODL2100K’ya göre, XRP’nin haftalık grafiği son derece olumlu bir alım sinyali verdi. Analist, IchiEMA indikatörünün geçen haftaki fiyat mumunun, çok olumlu bir sinyal verdiğini ve bunun da fiyatlarda önemli bir artışa yol açtığını açıkladı.

Bu sinyal oldukça önemli bir boğa işareti olarak görülüyor, çünkü popüler altcoin’in fiyat sıçramalarından önce her zaman bu sinyal geldi.

Örneğin:

  • Mayıs 2019’da IchiEMA, XRP önemli bir artış yaşamadan önce alım sinyali verdi.
  • Aynı sinyal Ripple’ın Swell konferansından önce, XRP fiyatına yaşanan dalgalanma öncesi tekrar görüldü.
  • Her ne kadar bu artışlar kayda değer bir yüzdeye sahip olmasa da, indikatörün asıl popüler olmasına sebep olan sinyal 2017 sonunda yaşanan tarihi boğa koşusu öncesi görüldü. Sinyal sonrası XRP, bir ay içinde yüzde 1000 artış yaşadı. Yaşanan ralli sonrası 0,20 dolar seviyesinde olan XRP, 3 doların üzerine çıkarak tarihi rekorunu oluşturdu.

XRP için bu indikatörden gelen sinyal için bu tarihsel emsal, varlığın yukarı yönde çok büyük bir sıçrama yapacağını gösteriyor. Ayrıca analistlerin büyük çoğunluğu da XRP’nin yükseleceğini görüşünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner