Yükleniyor...

Ripple’ın XRP’si için Ünlü Amerikalı Ekonomistten Övgü Dolu Sözler!

Amerikan Ekonomik Araştırma Enstitüsü'nde (AIES) yayın direktörü olarak görev yapan Amerikalı ekonomist Jeffrey Tucker, Ripple'ın XRP'sinin parlak bir teknoloji olduğunu söyledi.

Ripple XRP 2

Amerikan Ekonomik Araştırma Enstitüsü’nde (AIES) yayın direktörü olarak görev yapan Amerikalı ekonomist Jeffrey Tucker, Ripple’ın XRP’sinin parlak bir teknoloji olduğunu söyledi. Tucker, Ripple’ın hızlı yükselişinin SWIFT gibi geleneksel finansal hizmetlerin başarısızlığından kaynaklandığını belirtti.

Tucker, Today Russia’ya verdiği demeçte, “Gelişmekte olan son derece önemli bir teknoloji olduğunu düşünüyorum, çünkü bu antik SWIFT sisteminin başarısızlıklarından dolayı başarılı oluyor.” değerlendirmesinde bulundu. Tucker, sokaktaki bir insanın XRP’nin teknolojisiyle ilgilendirmese de potansiyel olarak dünyayı değiştirebileceğini düşünüyor. Ünlü ekonomiste göre Ripple, daha hızlı para transferlerini mümkün kılarak eski finansal sistemin başarısızlıklarından besleniyor.

Tucker her ne kadar Ripple’ın XRP’sinden övgüyle söz etse de, XRP bu yıl yüzde 56’dan fazla değer kaybetti. Buna rağmen Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, geçtiğimiz günlerde işlemlerin neredeyse anlık gerçekleştirilmesinden dolayı XRP’nin SWIFT’den daha az volatiliteli olduğunu belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x