Yükleniyor...

Ripple’ın Yaklaşan Dava Tarihine Rağmen Analistler XRP İçin Yükseliş Öngörüyor

Ripple’ın XRP’si yoğun bir mücadeleye girerek 0,25 ve 0,30 seviyelerini geri kazanmak için uğraşıyor.

Ripple’ın Yaklaşan Dava Tarihine Rağmen Analistler Kısa Vadede XRP İçin Yükseliş Öngörüyor

Ripple’ın XRP’si yoğun bir mücadeleye girerek 0,25 ve 0,30 seviyelerini geri kazanmak için uğraşıyor. Analistlere göre XRP bu mücadelesinde kısa vadede başarılı olabilir.

Ripple (XRP) için en önemli psikolojik direnç; 0,30 Dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP’nin düşük seviyelerde kalmasına rağmen, bu kripto paranın savunucuları kripto endüstrisindeki en sadık topluluklardan biri olmaya devam ediyor. Bu yıl perakende yatırımcılar özellikle iyimser ve XRP’nin fiyatının önemli sonuçlar elde etmesini bekliyorlar.

Üçüncü en büyük kripto paranın fiyatı için en yakın hedef, psikolojik olarak önemli olan 0,30 dolar seviyesidir. Birçok trader şu anda XRP’nin bu yönde hareket ettiğini tahmin ediyor.

“XRP, 0,25 İle 0,28 Dolar Seviyesini Hedefliyor”

Popüler kripto para analisti “JOKER” Twitter’da, XRP fiyatlarının hem Elliot Dalga Teorisi hem de Yuvarlama Alt paterni açısından iyi göründüğüne inanıyor. Ayrıca analist, uzun vadeli düşüş trend’in sona erdiğini düşünüyor. Her iki analizde XRP’nin 0,25-0,28 dolar seviyesine hareket ettiğini gösteriyor.

Yüzde 90’dan fazla değer kaybeden kripto para en yüksek seviyesine 5 Ocak 2018’de ulaşmış ve 3,50 dolar seviyelerine kadar çıkmıştı. CoinMarketCap’a göre yazım sırasında XRP 0,21 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

 “XRP’nin Fiyatı 2017’nin Fraktal Modelini Takip Ediyor Olabilir’”

LUD XRP, adlı analist kripto paranın, 2017’de 1 dolar seviyesinin üzerine çıkmasını sağlayan fraktal 4 saatlik bir zaman dilimini takip ettiğini göstermek için XRP/USD grafiğini takip ediyor. Grafiğe göre, trader şu anda XRP’nin hedefinin 0,26 dolar olduğunu gösteriyor.

Ripple’ın Son Travması

15 Ocak’ta XRP’nin kaderini belirleyen bir mahkeme duruşması yapılacak. Bu duruşmada açılan dava, Ripple aleyhindeki önceki davanın devamı olacak.

XRP’nin resmi olarak menkul kıymet olarak kabul edilmesi talep ediliyor. Yaklaşan duruşmada yargıç, XRP’nin gerçek doğasıyla ilgili iddiaların reddedilip reddedilmeyeceğine karar verecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x