Yükleniyor...

Risk Analisti Nassim Taleb, Do Kwon’un Bernie Madoff’tan Tehlikeli Olduğunu Düşünüyor

Siyah Kuğu’nun yazarı Nassim Taleb, Do Kwon'un tarihteki en büyük ponzi planını yürüten Bernie Madoff’tan daha tehlikeli olduğunu düşünüyor.

risk analisti nassim taleb do kwonun bernie madofftan tehlikeli oldugunu dusunuyor

Siyah Kuğu’nun yazarı Nassim Taleb, Do Kwon’un tarihteki en büyük ponzi planını yürüten Bernie Madoff’tan daha tehlikeli olduğunu düşünüyor.

Eski opsiyon traderı ve risk analisti Nassim Taleb, kripto para piyasasını sarsan UST ve LUNA olayı hakkında konuştu. Taleb, Terraform CEO’su Do Kwon’un 64.8 milyar dolarlık tarihin en büyük ponzi planlarından birini yürüten Bernie Madoff’tan daha tehlikeli olduğunu iddia etti. Taleb ayrıca iddiasını biraz daha ileri götürerek Kwon’u hapse atmanın “tam olarak aynı ponzi şeması” olduğunu iddia ettiği Luna 2.0’ı engelleyebileceğini öne sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce aktardığımız üzere Kwon, halihazırda Güney Kore’de bazı yasal problemlerle karşı karşıya bulunuyor. Güney Kore televizyon kanalı JTBC tarafından bildirildiği gibi Güney Koreli savcılar UST’nin çöküşü hakkında bir soruşturma başlattı ve Terraform Labs çalışanlarını ise ifade vermeye çağırdı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x