Yükleniyor...

Robert Kiyosaki, Bitcoin’i (BTC) Savunmaya Devam Ediyor

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Kiyosaki, riskli varlıklar yerine BTC, altın ve gümüşe yatırım yapmayı tavsiye etti.

kiyosaki

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile dikkat çeken Kiyosaki, riskli varlıklar yerine BTC, altın ve gümüşe yatırım yapmayı tavsiye etti.

Bitcoin maksimalisti olarak tanınan Kiyosaki, sosyal medyada yaptığı paylaşım ile riskli olan yatırımları vurguladı. Kiyosaki, borsa yatırım fonu, hisse senedi, tahvil yatırımlarının “riskli” olduğuna değindi. Ünlü yazar Kiyosaki, bu riskleri varlıklara yatırım yapmaktansa; BTC, altın ve gümüş yatırımlarının daha iyi olabileceği tavsiyesinde bulundu.

Kiyosaki, Yatırımcıların BTC’ye Yöneliceğini Vurguladı

Kiyosaki, Fed tarafından basılan milyonlarca dolara karşılık sitemini belirtti. Kiyosaki, Fed‘in dolar basmaya devam ettikçe insanların dolara olan inancını yitireceğine değindi. Kiyosaki, dolar tarafından azalan güven ve inanç ile birlikte yatırımcıların altın, gümüş, BTC varlıklarına ilgi duyacağını sözlerine ekledi.

Kripto varlıklarda maksimalist düşüncesini devam ettiren Kiyosaki, BTC için fiyat tahmininde bulundu. Gelecekte insanların BTC‘ye yöneliceğini ısrarla vurgulayan Kiyosaki, 2025 yılında kadar BTC fiyatında 500.000 dolar seviyesini öngörüyor.

Ayrıca hisse senedi, borsa yatırım fonu ve tahvil gibi varlıkların riskleri üzerinde duran Kiyosaki, gelecek süreçte BTC’nin popülerliğinin ve fiyatının giderek artacağını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner