Yükleniyor...
Sponsored

Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase Anlaşmasını Değerlendirdi

Rich Dad, Poor Dad kitabının yazarı Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase arasındaki anlaşmayı değerlendirdi.

kiyosaki

Rich Dad, Poor Dad kitabının yazarı Robert Kiyosaki, BlackRock ve Coinbase arasındaki anlaşmayı değerlendirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para sektöründe son derece önemli bir gelişme yaşandı. 10 trilyon dolardan fazla varlığı yöneten BlackRock, ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapılan bu devasa anlaşma, kripto para sektöründe en önemli gündem maddelerinden birisi haline geldi. Rich Dad, Poor Dad kitabının yazarı ve aynı zamanda bir kripto savunucusu olan Robert Kiyosaki de anlaşmayla ilgili yorum yapanlar arasında yer aldı.

Twitter üzerinden söz alan Kiyosaki, haberin harika bir haber olduğunu belirterek kripto sektörünün meşruiyeti üzerinde de olumlu bir etkisi olacağını dile getirdi.

Kiyosaki, her ne kadar kripto paraların bir hayranı olsa da, görüşleri oldukça farklı bir yapıdadır. Örneğin, Kiyosaki kısa bir süre önce Bitcoin alım satımı yapmasına karşın varlığın hiçbir değeri olmadığını söylemişti. Sadece bir oyun oynandığını dile getirdi.

İki dev firma arasındaki anlaşmanın kripto sektörüne olumlu bir etkisi olacağı düşünülüyor. BlackRock’un kurumsal müşterileri, yapılan ortaklık sayesinde Coinbase Prime’a erişim fırsatı elde edecek. Bunun da Bitcoin ve kripto para işlemlerini artıracağı umut ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x