Yükleniyor...

Robinhood CEO’su Kripto Para Hizmetlerini Genişleteceklerini Açıkladı

Robinhood, önemli fiyat hareketleri sırasında DOGE ve GME ticaretini yasakladıktan sonra defalarca adil olmayan ticaret uygulamaları ve Wall Street gizli anlaşması ile suçlandı

vlad

Robinhood, önemli fiyat hareketleri sırasında DOGE ve GME ticaretini yasakladıktan sonra defalarca adil olmayan ticaret uygulamaları ve Wall Street gizli anlaşması ile suçlandı. Fakat firma şimdi kripto para hizmetlerini genişleteceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Robinhood CEO’su Vlad Tenev, şirketin daha fazla kripto para listeleyeceğini ve fazladan kripto para personeli işe alacağını açıkladı. Genişleme, şirketin çeşitli “meme hisse senetlerini” listeden çıkarmasıyla ilgili büyük bir tartışmanın ardından geldi.

Robinhood, Kripto Para Hedeflerini Ortaya Çıkarıyor

Perşembe günü yayınlanan bir videoda Tenev, şirketin cüzdan özellikleri üzerinde çalıştığını ve yeni kripto para listelemelerini değerlendirdiğini söyledi.

“Bunu olabildiğince hızlı bir şekilde halletmeye çalışacağız. Ve göreceğiz. Yol boyunca yeni kripto paralar ekleyebiliriz.”

Tenev, şirketin bir “ton” kripto para personeli işe alacağını sözlerine ekledi ve Coinbase ve diğer kripto borsalarını eleştirmek için açıklamalar yaptı. Tenev, şunları söyledi:

“Coinbase veya bunlardan bazılarını kullanarak küçük oranlarda takas yapsanız bile % 1, % 2 ve hatta daha fazlasını ödüyorsunuz.”

CEO, fiyatları artıran bir sosyal medya çılgınlığı sırasında GME hisselerinin ve diğer varlıkların listeden çıkarılması nedeniyle şirketin maruz kaldığı güven kaybını da açıkça dile getirdi. Tenev, en son videoda Robinhood’ın uğradığı itibar hasarını kabul etti ve “gerçek hikayeyi oraya çıkarmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” dedi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x