Yükleniyor...

Robinhood, NFT’lerde Büyük Potansiyel Görüyor

Robinhood'un baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada, The Verge ile yaptığı röportajda NFT'lerden büyülendiğini söyledi.

robinhood 1

Robinhood’un baş ürün sorumlusu Aparna Chennapragada, The Verge ile yaptığı röportajda NFT’lerden büyülendiğini söyledi.

Chennapragada, söz konusu NFT’ler olduğundan oldukça büyük bir potansiyel gördüğünü söyledi ve blockchain tabanlı bir NFT oyunu olan Axie Infinity’nin bu teknolojiyle desteklenen başarılı bir iş örneği olduğunu vurguladı.

Yönetici, bu teknolojinin Robinhood ekosistemi içerisinde hangi özel rolü oynayabileceğinden söz etmedi ve NFT’lerin bazı kullanım durumlarının çok zor olabileceğini ekledi.

Robinhood şu anda yalnızca yedi kripto para birimi listeliyor. Şirketin yeni tokenlar listeleme konusundaki isteksizliğini de vurgulayan yönetici, listelenecek olan kriptoların hem popüler hem de yasal açıdan güvenli olması gerektiğini söyledi. Shiba Inu’nun listelenmesi için topluluk tarafından başlatılan kampanya, şimdiye kadar başarılı olmuş değil.

Kendisini bir “kriptomist” olarak tanımlayan Chennapragada, kripto para biriminin bir varlık sınıfı olarak “çok mantıklı” olduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x