Yükleniyor...
Sponsored

Roche Freedman, Tether Davasından Çıkarıldı

Hukuk firması Roche Freedman, Bitfinex ve Tether aleyhine açılan toplu davadaki temsilciliğinden çıkarıldı.

Roche Freedman Tether Davasindan Cikarildi

Hukuk firması Roche Freedman, Bitfinex ve Tether aleyhine açılan toplu davadaki temsilciliğinden çıkarıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether, geçtiğimiz aylarda, Roche Freedman’ın kurucu ortaklarından Kyle Roche’un müşterisine yardım etmek için yatırımcı davalarını kullandığı iddialarının ardından davadan çıkarılması gerektiğini söylemişti. Uzun bir sürenin ardından ABD yargıcı tarafından karar geldi.

Roche Freedman, Tether Davasında Temsilci Olmayacak

Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre, hukuk firması Roche Freedman, kripto borsası Bitfinex ve stablecoin ihraççısı Tether aleyhine açılan toplu davada, davacıları temsil etmekten çıkarıldı.

Roche Freedman kurucu ortağı Kyle Roche, videosunun, Crypto Leaks tarafından yayınlanmasından sonra Tether’i kripto piyasalarına hile yapmakla suçlamak da dahil olmak üzere tüm kripto sınıfı davalarından çekilmişti.

Tether Roche Freedmanin Davadan Cekilmesini Istedi

Tether, daha önce Roche Freedman’ın kurucu ortaklarından Kyle Roche’un müşterisine yardım etmek için yatırımcı davalarını kullandığı iddialarının ardından davadan çıkarılması gerektiğini bildirdi.

ABD’nin New York Güney Bölgesi bölge yargıcı Katherine Polk Failla, yaptığı bir duruşmada, firmanın davaya devam etmesinin davayı rayından çıkarabileceğini belirtti. Firmayı davadan çıkarmak için ilk baş danışman atamasını değiştireceğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x