Anasayfa Bitcoin Haberleri Rockefeller Ailesi'ne Ait Yatırım Bankası 27 Mayıs'ta Bitcoin'i de Konuşmak için Toplanıyor!

Rockefeller Ailesi’ne Ait Yatırım Bankası 27 Mayıs’ta Bitcoin’i de Konuşmak için Toplanıyor!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en zengin birkaç aileden birisinin Rockefeller olduğu tartışmasız kabul edilir. Kontrol ettikleri paranın 10 trilyon dolarla 30 trilyon arasında değiştiği tahmin ediliyor. Uluslararası finans alanında özellikle Rockefeller kadar etkili olduğu düşünülen özel bir aile daha bulunmuyor.

Rockefeller ile ortak bir yatırım grubuna liderlik eden çokuluslu bir ABD yatırım bakası olan Goldman Sachs, kurumsal müşterilere yatırım bankacılığı, finansal danışmanlık, finansal yönetim, vb. finansal servisler sunmaktadır. 1869 yılında kurulan şirketin merkezi New York’tadır.

Dev yatırım bankası yatırımcıların talebi üzerine toplantı kararı aldı ve toplantı için yapılan çağrıda Bitcoin’in de yer alıyor olması büyük dikkat çekti.

Toplantıda Bitcoin de Konuşulacak

Yatırım bankasının 27 Mayıs’ta yatırımcılar ile yapacağı toplantıda, “ABD’nin Ekonomik Görünümü” ve “Mevcut Enflasyon Politikalarının Etkileri, Altın ve Bitcoin” konuları konuşulacak. Toplantıda Wall Street’in uzun süredir omuz silktiği “Bitcoin” resmi olarak konuşlacak olması pek tabii kripto para piyasasında büyük ses getirdi.

Goldman Sachs’ın Baş Yatırım Sorumlusu Sharmin Mossavar-Rhami, Harvard Kennedy Okulu’nda ekonomi profesörü olan Jason Furman ve Goldman Sachs’ın Baş Ekonomisti ve Küresel Araştırmalar Başkanı Jan Hatzius toplantıya ev sahipliği yapacak. Mossavar-Rhami, 2018 yılında ilginç bir çıkış yapmış ve Bitcoin veya diğer kripto para birimlerinde herhangi bir değer görmediğini söylemişti.

Türkiye’deki kripto para topluluğunun yakınen bildiği Selcoin de toplantıya ilişkin attığı tweet ile dijital dolara da değindi ve mevcut dijital dolar projesi USDCoin’in de arkasında Rockefeller Ailesi’nin olduğuna dikkat çekti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

Bizi Takip Edin

899BeğenenlerBeğen
396TakipçilerTakip Et
16,554TakipçilerTakip Et
480AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar