Yükleniyor...

Rocket Pool Listelemesinde Insider Trading Yaşandı!

Binance'ın, Rocket Pool (RPL) listelemesini duyurmadan önce içeriden bilgi aldığı iddia edilen anonim bir cüzdan büyük kazanç elde etti.

Rocket Pool Listelemesinde Insider Trading Yasandi

Binance‘ın, Rocket Pool (RPL) listelemesini duyurmadan önce içeriden bilgi aldığı iddia edilen anonim bir cüzdan büyük kazanç elde etti.

Binance, yeni bir kripto para birimini listeleyerek topluluğunu selamladı. Düzenli aralıklarla yeni listelemeler yapan borsa, bu seferki listeleme işleminde dikkatleri üzerine çekti. Rocket Pool için listeleme duyurusu yapmasıyla birlikte güçlü satışların gelmesi, blockchain analizcilerinin dikkatini çekti. WuBlockchain tarafından yapılan araştırmaya göre, anonim bir cüzdanın listelemeden 10 dakika önce RPL aldığı ortaya çıktı.

Binance, Rocket Pool Listelemesiyle Gündemde

Binance borsasının yaptığı Rocket Pool listelemesi sosyal medyada gündem oldu. Ancak bu gündem, içeriden bilgi alan birilerinin ticaret yaptığı yönündeki iddialar üzerine eleştiriye evrildi.

WuBlockchain, bir anonim cüzdanın hareketlerini sosyal medya üzerinden paylaştı. Bu cüzdan, Binance’ın Rocket Pool‘u listeleleyeceği saatin tam 10 dakika öncesinde RPL satın aldı. Anonim cüzdan, Binance’ın RPL listelemesini duyurmasından tam 10 dakika sonra hepsini satarak 55 bin dolar kazanç elde etti.

Kullandığı tüm varlıkları OKX‘e çeken cüzdan, hedef oklarını popüler kripto borsası Binance‘e yöneltti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x