Anasayfa Altcoin Haberleri Bitcoin Cash (BCH) Roger Ver, Covid-19 Tehlikesini Kabul Etti

Roger Ver, Covid-19 Tehlikesini Kabul Etti

ABONE OL:google-news

Covid-19 pandemisini inatla küçümsemeye çalıştıktan sonra, Bitcoin Cash (BCH) savunucusu Roger Ver, bu tavırlarından vaz geçmiş görünüyor. Ver, şimdi yeni koronavirüsün ‘çok tehlikeli’ olduğunu kabul ediyor. Bununla birlikte paylaştığı venn şeması pandeminin aşırı erişim için bir bahane olmaması gerektiğini gösteriyor.

Ver’in attığı son tweet, Covid-19 şüphecisinin söyleminde dramatik bir değişimi temsil ediyor. Ver, virüs hakkında endişelenenlerin kendilerini izole edip, geri kalanı rahat bırakmaları gerektiğini söylemişti. Ver ayrıca, pandeminin parabolik doğasını göz ardı ederken, diğer hastalıkların neden olduğu ölümlerin oranlarıyla karşılaştırmıştı.

Koronavirüs, 118 binden fazla ölümle dünya çapında iki milyon vakaya yaklaşıyor. Şimdiye kadar, en kötü etkilenen ülkeler durumlarını düzeltmek için mücadele ediyor.

Ütopya Önerisi

Elbette Ver’in güçlü liberter inançlara sahip olduğu göz önüne alındığında hükümetlerin haklarını etkilemesini istemediği gerçeği sürpriz değil. 2017 yılında Olivier Janssens ile birlikte bir ütopya kurmayı bile önerdi. Ver, şunu söylemişti:

“Bir yığın parayla ölmek hiç de eğlenceli değil, o yüzden dünyayı daha iyi bir yer yapalım.”

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

921BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,059TakipçilerTakip Et
612AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar