Yükleniyor...

Roger Ver Yine Bitcoin’e Eleştiri Yapmadan Duramadı!

Bir zamanların 'Bitcoin Tanrısı' olarak adlandırılan, aynı zamanda ünlü bir Bitcoin Cash savunucusu olan Roger Ver, Bitcoin'i savunmaya memnuniyetle devam edebileceğini ancak belirli kriterlerin sağlanması gerektiğini söyledi.

Roger Ver

Bir zamanların ‘Bitcoin Tanrısı’ olarak adlandırılan, aynı zamanda ünlü bir Bitcoin Cash savunucusu olan Roger Ver, Bitcoin’i savunmaya memnuniyetle devam edebileceğini ancak belirli kriterlerin sağlanması gerektiğini söyledi.

Bitcoin Cash’in durmak bilmeyen fedaisi, yatırımcı ve girişimci Roger Ver; Bitcoin işlemlerinin yavaşlığından rahatsız olan bir Reddit kullanıcısına hak verdi.

Bitcoin Para Gibi İşlemiyor

Milyarder Ver, Twitter’da Bitcoin (BTC) satın alan bir Reddit kullanıcısının şikayetini yayınladı. Acemi yatırımcı Bitcoin alamamıştı ve altı saatten fazla bir süre de onay mailini beklemekteydi. Roger Ver konuya müdahil oldu ve kullanıcıya böyle bir sorunun Bitcoin Cash ile asla yaşanmayacağına dair güvence verdi:

“Bitcoin Cash’te bu sorunları yaşamazsınız.”

Ayrıca Roger Ver, Twitter kitlesini bu olay hakkında bilgilendirdi ve Bitcoin veya BCH topluluk terminolojisindeki adıyla ‘Bitcoin Core’un bir para birimi olarak çalışmadığını belirtti.

Genç yatırımcı Bitcoin’in kullanıcı tecrübelerini hiçe sayarak, şu anda bu kripto para birimini savunmaktan utanç duyacağını belirtti.

“Gerçek Savunucu Bugünlerde Gerek!”

Ancak birçok takipçisi genç yatırımcının bu görüşlerine katılmadı. Başka bir yatırımcı ise kendisine Bitcoin Cash’in şu anki durumunu hatırlattı ve şunları söyledi:

“Bitcoin’i eleştireceğine Bitcoin Cash’in şimdiki durumuna bakarsan daha çok utanırsın.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner