Yükleniyor...

Romanya, NFT ve Web3 Sektörüne Olan İlgisini Artırdı

Romanya Ulusal Bilişim Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (ICI Bükreş), NFT platformlarının lansmanı ile Web3'ün benimsenmesini sağlamayı hedefliyor.

romanya

Romanya Ulusal Bilişim Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (ICI Bükreş), NFT platformlarının lansmanı ile Web3’ün benimsenmesini sağlamayı hedefliyor.

26 Nisan’da faaliyete başlayacak olan kurumsal NFT platformu olan ICI D|Services, özel sektör ve kamu sektörü kurumları ile NFT kullanıcıları arasında bağlantı kurmayı hedefliyor. Platform, öncelikle bir NFT olarak ifade ediliyor. Ayrıca, kamu ve kurumsal kullanıcıların NFT’leri basmasına, yönetmesine ve ticaretine olanak tanıdığı da ifade edildi. ICI Bükreş blockchain laboratuvarı koordinatörü Dr. Paul Niculescu-Mizil Gheorghe, atılan bu hamleyle ilgili yorumlarda bulundu.

nft getty 1553148

ICI Bükreş Blockchain Yetkilisi, Konuyla İlgili Görüşlerini Belirtti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ICI Bükreş, öncelikle araştırma ve geliştirmeye odaklandığını, bununla birlikte NFT sekötüryle Web3 teknolojisine daha çok ön planda tuttuğunu belirtti. Ayrıca Gheorghe, NFT’lerin dünyanın birçok alanında kullanım, ilerki zamanlarda daha da yaygınlaşacığını belirterek popülerlik kazandığını vurguluyor.

blockchain aktiviteleri

ICI Bükreş bünyesinde NFT platformunun önerilmesine olanak sağlayarak kurum, blockchain altyapı sağlayıcısını kullanan ilk stratejik proje olan MultiversX ile ortak pazaryeri sisteminin mimarisini geliştirmeye ve uygulamaya başladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x