Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Rusya Kripto Paralar Hakkında Yeni Düzenlemeler Yapabilir

Rusya Kripto Paralar Hakkında Yeni Düzenlemeler Yapabilir

ABONE OL:google-news
StormGain

Rusya Başbakanı Mikhail Mishustin, Bitcoin ve kripto para birimleri konusundaki yeni kararlarını açıkladı.

26 Kasım’da yapılan hükümet toplantısında Mishustin, endüstrinin büyümesine katkıda bulunmak için ülkedeki kripto para sahiplerinin yasal korunmadan yararlanması gerektiğini ifade etti ve bu konuda bir öneri sundu.

Kripto para birimleri dünya için nispeten yeni bir araç olarak kabul ediliyor ve insanların ilgisi sürekli olarak artıyor. Hükümet, bu piyasanın gelişimini medeni bir yönde yönlendirmeyi planlıyor, böylece bu tür varlıkların sahipleri haklarını ve çıkarlarını koruyabilir ve kötü niyetli kişiler, planlarını hayata geçiremez.

Açıklamaya göre;

“Dijital finansal varlıklar mülk olarak tanınacak ve sahipleri herhangi bir yasadışı eylem durumunda yasal korumaya güvenebilecek ve mülkiyet haklarını mahkemede savunabilecek.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar