Yükleniyor...

Rusya’nın Sber Bankasından, MetaMask Entegrasyonu

Rusya'nın en büyük borç verme ve bankacılık şirketi Sber, blockchain platformuna MetaMask kripto cüzdanını entegre edecek.

Rusyanin Sber Bankasindan MetaMask Entegrasyonu

Rusya’nın en büyük borç verme ve bankacılık şirketi Sber, blockchain platformuna MetaMask kripto cüzdanını entegre edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Blockchain ve Web3, ülkelerin yoğun ilgi gösterdiği ve girişimlerini sürdürdüğü alanlar oldu. Özellikle Asya ülkeleri, bu teknolojinin gerisinde kalmamak için yoğun mesai harcıyor. Singapur’un blockchain merkezi olmak için yaptığı çalışmalar ve Güney Kore‘nin bir şehrini blockchain merkezi yapması dikkat çekti. Ayrıca Rusya ve Kazakistan da dahil olan ülkeler arasında yer alıyor. Rusya, kripto paraların aktif kullanımı ve blockchain girişimleri konusunda yasal çalışmalara odaklandı. Ülkenin en büyük bankalarından birisi olan Sber, blockchain platformu hakkında yeni bir entegrasyon gerçekleştirdi.

Sber, MetaMask Entegrasyonu ile Ethereum Uyumluluğu Sağlayacak

Rusya’nın en büyük bankası Sber, blockchain platformunu Ethereum ile uyumlu çalıştıracak. Banka aynı zamanda, MetaMask cüzdanını da platformuna entegre edecek.

Yapılan duyuruya göre, MetaMask entegrasyonu ile kullanıcıların Sber blockchain platformunda işlem yapmalarına olanak sağlanacak. Yeni entegre edilen özelliklerin, blockchain ve Web3 sektörlerinin daha çok keşfedilmesini sağlayacağı belirtildi.

Blockchain laboratuvarı başkanı Alexander Nam, “Sber Blockchain Lab, harici geliştiriciler ve ortak şirketlerle yakın bir şekilde çalışıyor ve topluluğumuzun DeFi uygulamalarını Sber’in altyapısında çalıştırabilecek olmasından memnunum” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x