Yükleniyor...

Ryan Babel, Verdiği Bitcoin (BTC) Tavsiyeleriyle Takım Arkadaşlarına Para Kazandırdı

Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Ryan Babel, takım arkadaşlarına Bitcoin (BTC) yatırımı yapmaları konusunda tavsiye verdi.

babel

Galatasaray’ın ünlü futbolcusu Ryan Babel, takım arkadaşlarına Bitcoin (BTC) yatırımı yapmaları konusunda tavsiye verdi. Babel’in tavsiyelerini dikkate alan bazı futbolcular, takımdan kazandıkları primden daha fazlasını lider kripto paradan kazandılar.

Hollandalı yıldızın, ABD’de önemli gayrimenkul yatırımları olduğu da ifade ediliyor. Babel’in kripto paraları da yakından takip ettiği uzun zamandır biliniyordu. Babel daha önce “Bitcoin satın almak için beklemeyin, Bitcoin satın alın ardından da bekleyin” ifadelerini kullanmıştı.

Dünyada birçok spor takımı ve sporcu, kripto paralar ile yakından ilgilenmeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde NBA takımlarından Sacramento Kings’in oyuncularına Bitcoin ile maaş vereceği haberleri ortaya çıkmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Enes
Enes
3 yıl önce

Hocam kusura bakmayında coinbase yeni paralar listeleyecek üstünden1 gün geçti haberi bile yok.

ck x banner
ck youtube banner