Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Sağlık Bakanlığı'ndan Binance'e Teşekkür Geldi

Sağlık Bakanlığı’ndan Binance’e Teşekkür Geldi

ABONE OL:google-news

Dünyanın en popüler kripto para borsalarından birisi olan Binance, Covid-19 salgını nedeniyle Türkiye’ye yaptığı yardımlardan ötürü Sağlık Bakanlığı’ndan teşekkür aldı.

Binance, salgının başından bu yana dünyanın birçok ülkesine tıbbi yardımlarda bulunuyordu. Bu kapsamda Türkiye’ye de 40 bin adet tıbbi ekipman gönderen borsa, Sağlık Bakanlığından teşekkür mektubu aldı. Sağlık Bakanlığı Binance’in yardımı sayesinde temmuz ayında KN95 model maskeye sahip oldu.

Bakanlıktan Teşekkür

Binance, Binance Charity ile beraber dünyada koronavirüsle mücadele kapsamında ülkelere destek olmaya devam ediyor. Bu yardımları sunduğu ülkelerden birisi de Türkiye’ydi. Twitter hesabından bir güncelleme paylaşan Binance Charity, Türkiye’ye bu kapsamda 40 bin adet KN95 maskesi yolladığını açıkladı.

Bununla beraber Türkiye Sağlık Bakanlığı’ndan gelen teşekkür mektubu da hem Charity hesabı hem de Changpeng Zhao tarafından paylaşıldı. Mektup Changpeng Zhao’ya ve Helen Hai’ye gönderildi ve dayanışma örneği gösterildiği için teşekkür edildi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar