Yükleniyor...

Sahte Satoshi’nin de Desteklediği Organizasyon “Bitcoin Derneği” Oldu!

nChain CEO'su Jimmy Nguyen, Bitcoin SV’yi tüccarlar için aktif olarak destekleyen bir organizasyon olan bComm Association’ı “Bitcoin Derneği” olarak yeniden markalaştırdı.

Sahte Satoshi Craig Wright

nChain CEO’su Jimmy Nguyen, Bitcoin SV’yi tüccarlar için aktif olarak destekleyen bir organizasyon olan bComm Association’ı “Bitcoin Derneği” olarak yeniden markalaştırdı.

Derneğin Bitcoin topluluğundan çok fazla önemli üyesi yok, ancak Craig Wright, Calvin Ayre ve David Li gibi isimler tarafından destekleniyor. Derneğin bu önemli üyeleri Bitcoin SV’yi gerçek Bitcoin olarak savunmalarıyla biliniyorlar.

Bitcoin Core (BTC) Geri Planda Tutuluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Twitter’da “BitcoinAssn” kullanıcı adını kullanan yeni Bitcoin Derneği, işletmelere ve girişimlere ücretsiz üyelik fırsatı sunuyor. Dernek, varlığı boyunca çeşitli skandallarla feshedilen Bitcoin Vakfı’nın devamı niteliğinde. Dernek “Bitcoin” terimini kullanırken Bitcoin Core ağına atıfta bulunmuyor. Bunun yerine toplam piyasa değeri ile ilk on kripto para birimi arasında yer almayan Bitcoin SV’den söz ediyor.

Dernek Bitcoin SV’den şu şekilde bahsediyor: “Bitcoin Derneği, orijinal Bitcoin olarak Bitcoin SV’yi (BSV) destekler ve dünyanın yeni parası ve işletme için global Blockchain olması için istikrarlı bir protokol ve ölçeklendirme yol haritasına sahiptir.”

Jimmy Nguyen, tüccarları Bitcoin SV’yi denemeye teşvik ediyor:

Kripto topluluğu şimdilerde Bitcoin’i tanımayan, ancak Bitcoin SV’nin reklamını yapan bir derneğin böyle bir markalaşma hakkının olup olmadığını tartışıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x