Yükleniyor...

Sam Bankman-Fried FTX’in Durumunu Değerlendirdi

Yaşanan tartışmaların ardından Sam Bankman-Fried FTX'in durumunu attığı bir Tweet dizisinde değerlendirdi.

ftx

Yaşanan tartışmaların ardından Sam Bankman-Fried FTX’in durumunu attığı bir Tweet dizisinde değerlendirdi.

Kripto para borsası FTX, Alameda Research’ün bilançosunun sızdırılmasının ardından kullanıcılar tarafından baskı altında kalmıştı. Bunun üzerine Amerika menşeli firmanın CEO’su Sam Bankman Fried Twitter üzerinden kullanıcılarına açıklamalarda bulundu.

Sam Bankman-Fried: FTX’in Durumu İyi

Alameda Research’ün sızdırılan bilançosunda yer alan FTX’in token’ı kullanıcılarda tedirginliğe sebep olmuştu. Bilançonun sızdırılan kısmında şirketin yaklaşık 8 milyon dolarlık borçta olduğu görünüyordu ancak şirket CEO’su tarafından gelen açıklama bu durumu reddeder şekildeydi. Bunun yanında Binance CEO’su CZ’nin Binance’in sahip olduğu FTT token’larının tasfiye edileceğini açıklaması kullanıcılarda tedirginliğin yerini panik ve endişeye bıraktı.

Bunun üzerine FTX CEO’su Twitter üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi ve şöyle dedi:

“Bir rakip asılsız söylemlerle peşimize düşmeye çalışıyor. FTX’te sorun yok. Varlıklar iyi”

Tweet dizisinde FTX’in yaptığı açıklamalara da alıntı yapan Bankman-Fried FTX’in varlıklarının tüm müşteri varlıklarını kapsayacak kadar yeterli olduğunu belirtti. Ek olarak tüm para çekme işlemlerini gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini de söyledi. Tweet dizisinin sonunda CZ’ye atıfta bulunarak ekosistem adına beraber çalışabilmemizi çok isterdim dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x