Yükleniyor...

Sam Bankman-Fried, Yeni Bir İş Kurmayı Planlıyor

FTX eski CEO'su Sam Bankman-Fried (SBF), borçlu olduğu müşterilere ödeme yapabilmek amacıyla yeni bir girişim oluşturmak istiyor.

Sam Bankman Fried Yeni Bir Is Kurmayi Planliyor

FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), borçlu olduğu müşterilere ödeme yapabilmek amacıyla yeni bir girişim oluşturmak istiyor.

Kripto para piyasasında manipülatif hareketlilik sürüyor. Ayı piyasası olarak tabir edilen düşüş trendinde, birçok farklı kuruluş iddiaların odağında oldu. Geçtiğimiz ay yaşanan FTX krizi, özellikle kripto para borsalarını topun ucuna itti. Kripto yatırımcıları, güvensiz bir piyasa koşullarıyla karşı karşıya kaldı. FTX‘in iflas etmesiyle birlikte kripto yeni bir döneme geçiş yaptı. Bu dönem, sağlam kripto kuruluşlarının ayakta kalabileceği bir döngüyü başlattı. Tüm bu süreçlerin ortasında SBF‘den yeni bir hamle geldi. Eski FTX CEO’su, alacaklılarına ödeme yapabilmek için yeni bir girişimin peşinde.

Sam Bankman-Fried, Medyanın Gündeminde

FTX eski CEO‘su Sam Bankman-Fried (SBF), son birkaç aydır medyanın gündeminde yer alıyor. FTX borsasının iflas etmesiyle yoğun tepki çeken SBF, hukuksal süreçlerle de mücadele ediyor.

BBC‘nin sorularını yanıtlayan SBF, borçları ödeme konusuna değindi. Borçları ödeyebilmek için yeni bir iş kurma sorusunu yanıtlayan SBF, “Bunu yapabilmek için her şeyimi verirdim. Ve yapabilirsem deneyeceğim,” dedi.

Ayrıca SBF, nasıl yardım edebileceğini düşüneceğini ve bunu faaliyete dökeceğini iletti. FTX kullanıcılarına karşı bir sorumluluğu olduğunun da altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x