Samsung Kendi Kripto Para Cüzdanını Geliştirme Peşinde • Coinkolik
Yükleniyor...

Samsung Kendi Kripto Para Cüzdanını Geliştirme Peşinde

Teknoloji devi Samsung, kendi kripto para cüzdanını geliştirme hazırlığı yapıyor gibi görünüyor.

Samsung Kripto Para Cüzdanı

Teknoloji devi Samsung, kendi kripto para cüzdanını geliştirme hazırlığı yapıyor gibi görünüyor. İngiltere Fikri Mülkiyet Dairesi’nin internet sitesinde keşfedilen bir başvuru belgesine göre Samsung, İngiltere’de kripto para cüzdanı için ticari marka arayışında. Marka başvuru dosyasının marka kapsamına bakarak Samsung’un kripto para cüzdanı geliştireceği açık bir şekilde görülebilir. Cüzdan uygulamasının mobil cihazlar ve bilgisayarlar için geliştirileceği çıkarımında da bulunmak mümkün.

GALAXY S10’A ENTEGRE KRİPTO PARA CÜZDANI İDDİASI

Birçok teknoloji haber platformu Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’a entegre bir kripto para cüzdanı sunacağını öne sürmüştü. Şirket bu konudaki iddiaları tümüyle reddetmişti. Samsung’un iddiaları reddetmesine rağmen 10 Aralık’ta kripto paralarla ve Blockchain teknolojiyisiyle ilişkili yazılımlar için AB’de üç ticari marka başvurusunda bulunmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Samsung’dan ziyade bir diğer önemli akıllı telefon üreticilerinden HTC, Aralık ayının başında bir ilki gerçekleştirerek Bitcoin ve Ethereum ağları dahil olmak üzere birden fazla Blockchain desteğini sunan dünyanın ilk Blockchain tabanlı akıllı telefonu HTC Exodus 1’i piyasa sürdü. Güney Koreli Samsung’un da benzer bir planının bulunduğu düşünülüyor, ancak İngiltere Fikri Mülkiyet Dairesi’ne yapılan başvuru şirketin bir akıllı telefondan ziyade kripto para cüzdanı için çalışma yaptığını gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x