Yükleniyor...

Samsung Telefonlara TRON Desteği Sunacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, merkezi olmayan uygulama (DApp) mağazası Blockchain Keystore’a TRON (TRX) desteğini entegre etti.

samsung blockchain tabanli kripto para w7qw

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, merkezi olmayan uygulama (DApp) mağazası Blockchain Keystore’a TRON (TRX) desteğini entegre etti. 29 Ekim’de Samsung Geliştiriciler web sitesinde yayınlanan bir sürüm notuna göre, Samsung Blockchain Keystore SDK v1.2.0 şimdi TRX işlemlerini destekleyen API’ler içeriyor.

Samsung Piyasa Değeri 272 Milyar Dolar

Yeni Tron entegrasyonu, Samsung’un Blockchain Keystore mağazasında bulunan herkes için erişilebilir olmaya hazır olduğu anlamına geliyor. Kendisini Ethereum’a (ETH) rakip olarak konumlandıran TRON’un CEO’su Justin Sun, bu hafta iddia edilen yüz milyar dolarlık bir firma ile açıklanmayan bir ortaklığa işaret etmişti. Statista’ya göre, Ağustos 2019 itibariyle Samsung’un piyasa değeri 272,4 milyar dolar. Sun ayrıca ortaklığın “TRON Tokenlarını milyarlarca müşteriye geniş bir şekilde dağıtacağını” iddia etmişti.

Dün, TRX’in ABD dolarına karşı yüzde 25’e varan artışlar kaydettiği bildirildi, belki de Sun’ın kışkırtıcı duyurusu ve Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’in blok zincir teknolojisinin bir kilometre taşı desteklenmesi nedeniyle böyle bir artış yaşandı.

WeChat arama verilerine göre ise Çin borsalarındaki Blockchain şirket hisselerindeki yükselişin yanı sıra, Bitcoin (BTC) ve Blockchain’e de ilgi artmaya başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner