Yükleniyor...

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi ‘Galaxy S20’ Kripto Para Cüzdanı ile Geliyor

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S20, 11 Şubat'taki Unpacked etkinliğinde tanıtıldı.

Ekran Resmi 2020 02 12 22.50.09

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S20, 11 Şubat’taki Unpacked etkinliğinde tanıtıldı. Galaxy S20, gelişmiş kamera sistemi, 5G teknolojisi gibi birçok üst düzey teknolojinin yanı sıra kripto para cüzdanı ile geliyor.

Galaxy S10’da sunulan kripto para cüzdanının aynı şekilde sunulmaya devam edip etmeyeceği konusunda herhangi bir açıklama yapılmamıştı ancak Samsung’un resmi web sitesinden ulaşılabilen bilgiler, Galaxy S20’lerin PIN kodunuzu, giriş deseninizi ve Blockchain giriş bilgilerinizi koruyacak ek bir işlemci ile geldiğini gösteriyor.

Öte yandan bilinen tüm bu bilgilere rağmen Galaxy S20’lerdeki kripto para cüzdanının hangi kripto para birimlerini desteklediği ve kaç uygulamanın kripto desteğine sahip olduğu hakkında detaylı bilgi bulunmuyor fakat bu soruların cevapları için bir önceki model olan Galaxy S10’a bakabiliriz.

Galaxy S10’lar Knox güvenlik platformunda tutulan özel anahtarları saklamak için güvenli bir alana sahip. Bu uygulamalar ile Samsung tarafından geliştirilen uygulama aracılığıyla Blockchain’de bulunan kripto para bakiyelerinizi görüntüleyebiliyor ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Galaxy S20’nin de Knox desteklediği düşünüldüğünde tüm bu özellikler Samsung’un yeni amiral gemisi için de geçerli olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner