Yükleniyor...

Sansasyonel Kripto Para Türev Borsası BitMEX Bu 3 Coin’i Listeleyecek

BitMEX, ay sonuna doğru Polkadot, Binance Coin ve YFI listeleyecek.

Sansasyonel Kripto Para Turev Borsasi BitMEX Bu 3 Coini Listeleyecek

BitMEX, ay sonuna doğru Polkadot, Binance Coin ve YFI listeleyecek. Ek olarak, borsa ücretlerini de düşürüyor. Bu hayatta kalma çabaları CFTC soruşturmasının ardından geliyor. Dünyanın önde gelen Bitcoin marj ticareti borsalarından biri olan BitMEX, değer teklifini artırmak için büyük adımlar atıyor gibi görünüyor.

Son birkaç duyuruda borsa, bazı ücretlerini düşürürken, ticaret için daha fazla kripto para birimi ekleyeceğini söyledi. Bu, borsanın zorunlu KYC prosedürlerini uygulamaya koyması ve ABD düzenleyicileriyle çatışmasının ardından geldi.

BitMEX Ücretleri Azaltıyor ve Coin Ekliyor

BitMEX, günlük hacimler açısından dünyanın önde gelen Bitcoin marj ticaret borsasıydı. Şimdi CoinMarketCap’e göre, Binance Futures ve Huobi’den sonra üçüncü sırada yer alıyor.

Birkaç gün önce, borsa doğrusal vadeli işlem sözleşmelerinde bir ücret indirimi açıkladı. Bu değişiklikler 23 Ekim’de yani bugün yürürlüğe girecek.

“Gelecekteki tüm ALTXBT listeleri için geçerli olan bu değişikliğin, ürünlerimiz genelinde ücret yapısını uyumlu hale getirmesi ve bu ürün segmenti için genel ticaret deneyimini optimize etmesi amaçlanıyor.”

Ek olarak, borsa ticaret için daha fazla kripto para birimi eklemek için ekstra adımlar atıyor. BitMEX, 30 Ekim 2020’den itibaren quanto vadeli işlem sözleşmelerine dayalı Binance Coin, Polkadot ve Yearn Finance’in YFI belirteci için ticarete başlayacak.

“Yıl sonundan önce birkaç altcoin ürün listesi daha sunmayı planlıyoruz.”

Hayatta Kalma Çabaları?

BitMEX’in rakiplerini yakalamak için elinden gelenin en iyisini yapması şaşırtıcı değil. Bir zamanlar dünyanın önde gelen türev alım satım platformu şimdi yetişmek için ciddi adımlar atıyor.

Binance Futures, Huobi’nin yakındaki davayı takip etmesiyle, trader’lar için birçok özellik sundu.

Bu arada, BitMEX’in endişelenmesi gereken başka sorunları da var. Ekim başında ABD Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu tarafından kendilerine dava açıldı. Kısa bir süre sonra, CEO Arthur Hayes ve diğer üst düzey yöneticiler durumun ciddiyetini vurgulayarak istifa ettiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x