Yükleniyor...

Santiment Verilerine Göre Balinalar Hızla Bu Altcoin’i Topluyor

Büyük sermayeli yatırımcılar, hızlı bir şekilde özellikle bu merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını biriktiriyor gibi görünüyor.

santiment verilerine gore balinalar hizla bu altcoini topluyor

Büyük sermayeli yatırımcılar, hızlı bir şekilde özellikle bu merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığını biriktiriyor gibi görünüyor.

Bir Daily Hodl haberine göre, kripto para analiz firması Santiment’ten gelen yeni veriler, Uniswap’ı (UNI) satın alan balina sayısının ayın başından bu yana hızla arttığını gösteriyor.

“Uniswap [Pazar] tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve ilk kez 13 doları geçti.

Bunun nedeni, açıkça, yeni balina cüzdanları! Balina verilerimiz, 100.000 veya daha fazla UNI’ye sahip cüzdanların 237 ile yeni bir zirveye ulaştığını gösteriyor.”

Uniswap, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir borsadır. Platform, kullanıcıların merkezi bir aracı yerine akıllı sözleşme teknolojisi aracılığıyla varlık ticareti yapmasına olanak tanıyan Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) protokollerinin yükselişini tetikledi.

Platformun yerel varlığı UNI, sahiplerine varlığın hazine rezervleri, protokol ücretleri ve varsayılan varlık listesi dahil olmak üzere yönetim üzerinde denetim sağlıyor.

UNI, eşler arası lending platformu Aave ile birlikte, bu hafta piyasa değeri açısından en büyük ilk 20 kripto para arasına girdi.

Uniswap tarafından üretilen ağ ücreti miktarı ise Pazartesi günü Bitcoin’i geçti. ParaFi Capital ortağı Santiago R Santos, bunun DeFi hareketinin geleceği hakkında fikir verdiğini söylüyor:

“Harika bir DeFi flippening’i. Bugün Uniswap, Bitcoin’den daha fazla ağ ücreti üretti.

Bu ilk ancak son DeFi protokolü değil. Buradaki temel özellik, DeFi’deki ücretlerin yalnızca madencilere değil, aynı zamanda LP’lere (likidite sağlayıcıları) ve token sahiplerine de fayda sağlamasıdır. Bunu izleyin.”

santiment verilerine gore balinalar hizla bu altcoini topluyor 1


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x