Yükleniyor...

Santiment Verilerine Göre Bu 6 Altcoin Bitcoin (BTC) Fiyat Dalgalanmalarına Rağmen Büyüme Gösteriyor

Santiment verilerine göre yearn.

0DD248C2 C8D5 4469 A1BD D2AD7BADDBA3

Santiment verilerine göre yearn.finance (YFI), UMA (UMA), Maker (MKR), Polygon (MATIC), Aragon (ANT) ve Kyber Network Crystal (KNC), Bitcoin (BTC) fiyatındaki dalgalanmalara rağmen büyüme gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment analitik merkezi, kripto para piyasasındaki durumun gelişimi ile ilgili istatistiksel veriler yayınladı. Bu sefer YFI, UMA, MKR, MATIC, ANT ve KNC gibi temel altcoin’ler ilgi odağı oldu. Özellikle bu altcoin’ler, son Bitcoin fiyat dalgalanmalarına rağmen büyümelerini sürdürdü. Bu altcoin’lere trader’ların da ilgisinin artması büyümelerindeki olumlu göstergelere katkıda bulundu. Geçen hafta Bitcoin’in 33.000 dolar ile 36.000 dolar aralığında keskin fiyat dalgalanmalarına maruz kaldığını hatırlayın. Ortaya çıkan durum birçok trader’ın dikkatini altcoin’lere çekti.

Özellikle trader’lar, bunları piyasadaki durum ve teklifler açısından en karlı seçenek olarak değerlendirdi. Yine de Santiment, sadece bir ay önce güçlü negatif piyasa trendlerine maruz kalan birçok varlığın artan hacminin ve aktivitesinin şimdi tekrar cesaret verici işaretler gösterdiğini bildiriyor.

Piyasa balinalarında da ilginç bir durum yaşanıyor. Dolayısıyla, bu yüksek büyüme oranına sahip balinaların sayısı bir değişim geçiriyor. Santiment’in makalesi, hangi altcoin’lerin birikimlerini arttırdığını ve hangilerinin çantalarını boşalttığına bakıyor. Örneğin, azalan balina adresleri arasında Polygon ($MATIC), Aragon ($ANT) ve Kyber Network ($KNC) gibi varlıklar var.

Artan balina adreslerinin sayısı ise Yearn Finance ($YFI), Uma ($UMA) ve Maker ($MKR) olarak gösterildi.

Ayrıca Santiment, belirli varlığa bağlı olarak 100.000 dolar veya 1 milyon dolar eşiğine karşılık gelen balina adreslerinin sayısını tespit ettiğini söyledi. Bunun bir hacim ölçüsü olmadığını da eklediler, bu nedenle herhangi bir zamanda balinaların ham adres sayısını veya arz yüzdesini ölçmek mümkün.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x