Yükleniyor...

Şarkıcı Kiesza ve NFT Koleksiyonu, Ellen Show’da Sahne Aldı

Elektronik-pop şarkıcısı Kiesza ve NFT koleksiyonu MilkyWay Pirates ile birlikte Ellen Degeneres Show'da performans sergiledi.

Kiesza Ellen NFT

Elektronik-pop şarkıcısı Kiesza ve NFT koleksiyonu MilkyWay Pirates ile birlikte Ellen Degeneres Show’da performans sergiledi.

Kanadalı pop şarkıcısı Kiesza, kendisinin oluşturduğu MilkyWay Pirates NFT koleksiyonuyla birlikte ilk NFT müzik performansını Ellen Degeneres Show’da gerçekleştirdi.

Talk Show’da Müzik Performansı Sergileyen İlk NFT Koleksiyonu Tarihe Geçti

QGlobe’un hızlandırıcı programı aracılığıyla oluşturulmuş olan MilkyWay Pirates NFT’leri, büyük bir talk show’da müzik performansı sergileyen ilk NFT koleksiyonu olarak tarihe geçti.

Kiesza, NFT’lerin müzisyenler için güçlendirici bir yol olduğunu söyleyerek şöyle konuştu;

“Müzik endüstrisi, müzisyenlerin çıkarlarını asla gözetmeyen bir şekilde kuruldu. Müzisyenler, burayı kendileri için daha iyi bir yer haline getirmek için savaşmak zorunda kaldılar. Ancak NFT alanı yeni ve müzisyenler bu yeni alana gelip çok geç olmadan bir değişiklik yapabilirler.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner