Yükleniyor...

SaruTobi: Bitcoin Bağışı Yapan Oyun App Store’da

Oyunlar şüphesiz bazı yeniliklerin öğrenilmesinde önemli yer tutuyor ve SaruTobi, yeni başlayanların Bitcoin'e eğlenceli giriş yapmaları için basit ama eğlenceli bir oyunla App Store'da karşımıza çıkıyor.

sarutobi

Oyunlar şüphesiz bazı yeniliklerin öğrenilmesinde önemli yer tutuyor ve SaruTobi, yeni başlayanların Bitcoin’e eğlenceli giriş yapmaları için basit ama eğlenceli bir oyunla App Store’da karşımıza çıkıyor.

Oyunda yönettiğiniz maymun ile, sarmaşıklardan atlayarak ve havadaki Bitcoinleri toplayarak en uzak mesafeyi katetmeye çalışıyorsunuz. Topladığınız Bitcoinler ile de daha sonra bazı oyun içi eşyalar alabiliyorsunuz. Bir süre oynadıktan sonra ise oyun size küçük miktarda Bitcoin bağışları yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

sarutobi-items

 

Başlangıçta bağışların gönderilmesini istediğiniz adresi girdikten sonra, oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Oyun içerisinde aldığınız eşyaların fiyatının Bitcoin cinsinden olması da, harcamalarınızı Bitcoin’le yapması için bir nevi kullanıcıyı tetikliyor. Oyunun geliştiricisi Christian Moss oyun hakkında Coindesk’e şu açıklamayı yapıyor:

“Bence bu [oyun], henüz tanımayanlara Bitcoin’i öğretmek için güzel bir yol.”

SaruTobi App Store sayfası için buraya tıklayın. Oyunu App Store’dan indirip, oynayabilir ve Bitcoin bağışlarını toplamaya başlayabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x