Yükleniyor...

Sato Yöneticisi Ayı Piyasasını Değerlendirdi

Sato Technology'nin COO'su Fanny Philip, ayı piyasalarının madencilik şirketleri için öğrenme ve geliştirme dönemi olduğu inancında.

Sato Yoneticisi Ayi Piyasasini Degerlendirdi

Sato Technology’nin COO’su Fanny Philip, ayı piyasalarının madencilik şirketleri için öğrenme ve geliştirme dönemi olduğu inancında.

Şirketlerin ayı piyasalarında aldıkları kararlar, kripto ekosistemindeki uzun ömürlerini belirlemede çok önemli bir rol oynadığını belirten Philip konu hakkında açıklamalarda bulundu. 

Sato COO’su Ayı Dönemi Nasıl Yorumladığını Aktardı

Kanadalı Bitcoin (BTC) madencilik firması Sato Technologies COO’su Fanny Philip, piyasanın bir sonraki boğa dönemini beklediği bugünlerde firmanın düşüş döneminde neler hedeflediğini açıkladı.

Fransa’daki Surfin Bitcoin 2022 etkinliği sırasında ayı piyasalarının iş üzerindeki etkisi hakkında konuşan Philip, madencilik şirketlerinin geliştirme ve öğrenme zamanının geldiğini söyledi. 

Philip ayrıca bir boğa piyasası sırasında alana girmesine rağmen sektöre girişteki ilk zorluklardan da bahsetti.

Şirketin başlangıçta mağaza kurduğu Quebec operasyon bölgesindeki madenciliğe yönelik yüksek talep, yeni madencilik tesislerinin ertelenmesine ve yerel sakinlerin tepkilerine neden olmuştu.

Ayı piyasasının etkileri sorulduğunda, Philip’in olumsuz düşüncelerden ziyade ayı piyasasına dair olumlu düşünceleri vardı. Ayı piyasalarının iyi bir şey olup olmadığı sorulduğunda ise, şöyle cevap verdi:

“Gelişmek mi? Mükemmel. Ayı piyasası bizim için daha kestirilebilir bir piyasa.”

Ayrıca BTC fiyatı, madencilik ve madencilik ekipmanı satın alma arasındaki ilişki hakkında şunları söyledi:

“Bitcoin’in fiyatı düşük olduğunda, daha fazla maden çıkarırsınız. Ekipman satın almanız gerekiyorsa, fiyatlar Bitcoin ile bağlantılı olduğu için ekipmanın fiyatı da ucuzluyor”

Philip’e yaklaşan Ethereum Merge‘ü sorulduğunda ise konu hakkında şunları dedi:

“Ne olacak, kimse bilmiyor. Bu yüzden operasyonlarımı çeşitlendirmeye karar verdik. Madencilik bizim temel işimiz ancak Lightning Network’ün üzerinde birçok uygulama geliştiriyoruz”

Sato, Eylül 2021’den bu yana Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda (TSXV) işlem gören ve hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) madenciliği yapan bir dijital varlık madenciliği şirketidir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner