Yükleniyor...

Savaş Kızışıyor: Bitcoin (BTC) Hakimiyetini Kırmaya Hazır Altcoin’ler

Kripto piyasası, yükseliş potansiyeline dair sinyaller vermeye devam ediyor.

Savaş Kızışıyor Bitcoin BTC Hakimiyetini Kırmaya Hazır Altcoin’ler

Kripto piyasası, yükseliş potansiyeline dair sinyaller vermeye devam ediyor. Ancak bazı kripto paraların bu kadar değiştiği gelgitler nedeniyle, yatırımcıların buna ayak uydurması neredeyse imkansız. Cardano için, gelgit geri dönüyor gibi görünüyor ve buna takılıp kalan ve muhtemelen son birkaç gün içinde yeniden biriken yatırımcılar büyük bir kazanç elde etmek üzere.

Cardano (ADA) Düzeltmenin Sonuna Geliyor

Cardano, Temmuz ortasında 0,15 dolara yükseldiğinden beri, 0,13 dolarlık desteği yeniden ziyaret ettiğini gören muhafazakar bir düzeltme ile güç kaybediyor.

Bu seviyedeki destek güçlü oldu, ancak 0,14 dolarda bir toparlanma kısıtlandı. Bununla birlikte, hafta sonu gelen boğalar 0,15 doların üzerine çıkacak gibi görünüyor. Bu hareket, yeni bir kısa vadede yükselişe yol açabilecek yeni ilgiyi ve yükseliş hissini yeniden canlandıracak. Bu, kripto paranın şu anda trend olan madeni paraların bir kısmını yakalamasına da izin verecektir. ADA, birkaç gün önce zirveye çıktığında, piyasa sıralamasında da 6. sıraya yükseldi, ancak düşüşten beri 8. sıraya geriledi. Şimdi 6. pozisyonda, son haftalarda en çok kullanılan coinlerden biri olan Chainlink (LINK) bulunuyor.

Yeni dalgayla önemli kazançlar elde eden diğerler altcoin’ler ise her ikisi de son 24 saatte %4’ten fazla yükselen Tezos ve Ethereum’dur. Bu kazançlarla ve çoğu kripto paranın son desteklerin üzerinde olmasıyla, toplam piyasa değeri 350 Milyar ABD Doların üzerine çıktı.

Bitcoin Hakimiyetini Kırmaya Hazır Altcoin’ler

Atmosfer değişmeye ve geri dönmeye devam ettikçe, çoğu yatırımcı Bitcoin’in hakimiyetinin kırılmak üzere olduğuna inanıyor. Ve fiyatı 12.000 doların altına düşmeye devam ederken hakimiyet %60’ta kalmakta zorlanıyor ve altcoin’ler ayaklanma için hazırlanıyor. En son altcoin sezonunda görülen %60 seviyesinin altına düşerse ve %50’ye yönelirse, birçok analist muhtemelen bir altcoin patlaması olacağına inanıyor.

Yine de haftanın trendini tespit etmeye çalışan perakende yatırımcılarının bir sakinliği ve biraz da durgunluğu gözüküyor. Cardano, Chainlink ve hatta Ethereum halihazırda önemli kazanımlar kaydetti ve daha yüksek dirençleri test ettiğinden, trend olumluya dayanıyor gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner