Yükleniyor...

SBF, Serbest Kaldıktan Sonra İlk Kez Göründü

Çöken FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried, kefaletle serbest kalmasının ardından ilk kez görüntülendi.

SBF Serbest Kaldiktan Sonra Ilk Kez Gorundu

Çöken FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, kefaletle serbest kalmasının ardından ilk kez görüntülendi.

FTX olaylarının hukuksal süreçleri gündeme gelmeye devam ederken, iflas eden borsanın eski CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), dolandırıcılık ve kötüye kullanım gerekçeleriyle topluluğu karşısına almış durumda. SBF, 250 milyon dolarlık bir kefalet ödeyerek ev hapsine geçti, ancak topluluk SBF’nin dışarıda gezdiği fotoğrafları ortaya çıkarıyor.

SBF, Topluluk Objektifinden Kaçamadı

SBF, kefaletle serbest bırakıldıktan sadece üç gün sonra, John F. Kennedy Uluslararası Havaalanı salonunda görüldü.

Topluluk üyeleri, SBF’nin bulunduğu yerin American Airlines’ın Terminal 8’deki Greenwich (Business Class) salonu olduğunu doğruladı. Birincil kaynağa göre SBF’ye ailesi, FBI ajanları ve avukatları eşlik ediyordu.

Ortaya çıkan sonraki görüntülerde ise SBF’yi bir American Airlines uçuşunda bir bere ile kılık değiştirmiş ve takım elbiseli bir yöneticinin yanında oturduğu görülüyor.

Görüntüler, SBF’nin ABD Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi Başkanı Maxine Waters’a, dizüstü bilgisayarına ve mobil cihazına erişimi olmasına rağmen kişisel veya profesyonel verilerine erişimi olmadığını söylemesiyle ilgili tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Bazıları SBF’nin FTX’in iflas işlemleri sırasında business class biletlerini nasıl karşılayabildiğini de merak etti. Bir topluluk üyesi “Müşteri fonlarının hala iyi bir şekilde kullanıldığını görmek harika!” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x