Yükleniyor...

SBF, Şifreli Tweetlerin Doğaçlama Olduğunu Söyledi

FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried, attığı bir dizi tuhaf tweet'te birkaç saat arayla "Ne Oldu?

SAM

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, attığı bir dizi tuhaf tweet’te birkaç saat arayla “Ne Oldu?” anlamına gelen tek harflik tweetler attı.

FTX’in 11 Kasım’da 11. Bölüm iflas başvurusunda bulunmasından bu yana, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ve Adalet Bakanlığı da dahil olmak üzere birçok kurum çökmüş olan firma hakkında soruşturma başlattı. İstifa eden CEO SBF ise işi artık eğlenceye vurmaya başladı.

SBF’den Şifreli Tweetler

SBF’nin attığı garip tweetler, Pazar günü “What” ve “H” paylaşımı yapmasıyla başladı. Daha sonra New York Times’a verdiği bir röportajda “Birden fazla kelime olacak” dedi.

SBF, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımların uydurma olduğunu belirtti. Bu tuhaf mesajı neden attığını açıklaması için kendisine daha fazla baskı yapıldığında da bilmediğini söyledi.

Günün sonunda “What Happened” (Ne Oldu?) anlamına gelen bir zincir ortaya çıktı. Bazıları bu tweetlerin Alameda Research’ün bu yılın Ağustos ayında dinlenmek için şirketten ayrılan ve tweetlerini “ne oldu” diye bitirmesiyle tanınan eski eş CEO’su Sam Trabucco’ya bir gönderme olduğunu düşünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x