Yükleniyor...

SBF’nin Avukatları, Kefalet için İmza Atan Kişilerin Kimliklerinin Gizlenmesini Talep Etti

SFB'nin avukatları, güvenlik endişeleri sebebiyle kefalet için imza atan kişilerin kimliklerinin gizli tutulmasını istedi.

sbfnin

SFB’nin avukatları, güvenlik endişeleri sebebiyle kefalet için imza atan kişilerin kimliklerinin gizli tutulmasını istedi.

Avukatlar, FTX’in eski CEO’sunun 250 milyon dolarlık kefaleti için ebeveynlerine ek olarak iki imza sahibinin kimlik bilgilerinin gizlenmesini istedi.

SBF’nin Avukatları, Gizlilik Talep Etti

Başvuruda avukatlar, kimlik bilgilerinin gizlenmesini talep etmelerine gerekçe olarak, mahremiyet ve güvenlik endişelerini gösterdi.

Avukatlar, taleplerinin haklı olduğunu zira SBF’nin ebeveynlerinin hali hazırda sürekli tehdit ve hakaret içerek mektuplar aldığını dile getirdi.

Sam Bankman-Fried, geçtiğimiz Kasım ayında kripto imparatorluğunun çöküşünün ardından, New York Güney Bölgesi tarafından kara para aklama ve elektronik dolandırıcılık için komplo kurma suçlarıyla suçlandı. Bahamalar’da tutuklanan SBF, geçtiğimiz ay ABD’ye iade edildi.

SBF, 22 Aralık’ta kefaletle serbest bırakıldı.

SBF, kısa bir süre sonra duruşmaya çıkacak. FTX’in eski CEO’sunun, suçlamaların hepsini kabul etmeyeceği de iddia ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x