Yükleniyor...

SBF’ye Eski Mahkumdan Tavsiyeler

Eski bir mahkum, iflas eden FTX'in eski CEO'su Sam Bankman-Fried'a (SBF) hapishane ile ilgili tavsiyeler verdi.

SBFye Eski Mahkumdan Tavsiyeler

Eski bir mahkum, iflas eden FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried‘a (SBF) hapishane ile ilgili tavsiyeler verdi.

Pharma Bro olarak da bilinen eski suçlu Martin Shkreli, kripto sektörünün kötü çocuklarına hapishane hakkında istenmeyen tavsiyeler verme konusunu bir hobiye dönüştürmüş gibi görünüyor. Shkreli, geçen ay The UpOnlyTV podcast’inde çöken Terra/LUNA’nın kurucusu Do Kwon’a hapishane önerilerinde bulunmuştu. Şimdi de gündemdeki SBF’nin neler yapması gerektiğini söyledi.

Eski Mahkum, SBF’ye Cezaevi Tavsiyelerinde Bulundu

2018-2022 yılları menkul kıymet dolandırıcılığı nedeniyle yaklaşık dört yılını parmaklıklar ardında geçiren Martin Shkreli, şu anda kefaletle serbest bırakılan eski FTX yöneticisine tavsiye verdi.

Shkreli, SBF’nin saçını kestirmesinin ve sesini kalınlaştırmasının yanı sıra hızlı bir şekilde arkadaş edinmesi ve cezaevi sisteminin kültürüne kendini yerleştirmesi gerektiğini belirtti.

Eski hapishane mahkumu, Unchained adlı kripto podcast’inin 23 Aralık’taki bölümünde konuşurken, SBF’nin hapishane için kendini yeniden markalaştırması gerektiğini, çünkü iyi bir mahalleden zengin beyaz bir çocuk olmanın kulağa hoş gelmediğini öne sürdü.

Ayrıca, “sokaklar ve suç kültürü hakkında hiçbir şey bilmiyor, benim tavsiyem bunları olabildiğince çabuk öğrenmesi, mümkün olduğunca çok rap müzik dinlemesi, çeteler hakkında bilinmesi gereken her şeyi denemesi gerekiyor. Kulağa komik geliyor ama bu hayatınızı kurtarabilir” diye ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner