Yükleniyor...

SBI Japan ile Ripple, Web3 için El Ele Veriyor

Japonya'nın önde gelen finans firmalarından SBI Japan, Web3 çalışmaları için Ripple ile işini güçlendirmeyi hedefliyor.

web3

Japonya’nın önde gelen finans firmalarından SBI Japan, Web3 çalışmaları için Ripple ile işini güçlendirmeyi hedefliyor.

SBI Japan, hem kripto endüstrisi hem de Web3 hizmetleri kapsamında yeni hamleler olduğunu belirmişti. Ripple’ın önde gelen ortaklarından biri ve SBI Japan, Web3 çalışmalarını güçlendirme yolunda arayışa koyuldu. İki tarafında yaptığı açıklamaya göre bu hareket, Web3 ve Ripple aracılığıyla yapılan teklifler de dahil olmak üzere kriptoyla ilgili daha fazla kurumsal müşteriyi çekmeyi amaçlıyor. Web3 hizmetlerini “finansal olmayan işler” şeklinde nitelendiren şirket, müşteri tabanını ve gelirini artırmak için Web3 sektörüne yönelik faaliyetlerini artıracağını vurguladı. 

ortaklık

SBI Japan, Geçen Seneye Göre Daha Zayıf

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SBI Japan, geçtiğimiz günlerde açıkladığı bir rapor ile kripto yatırımcısını hayrete düşürdü. Rapor, şirketin kriptoyla ilgili hizmetlerinden elde ettiği gelirin Nisan 2022’den Mart 2023’e kadar 30,3 milyar Japon yeni olduğunu gösteriyor. Bu durum, geçen yıldan bu yana olan 55,1 milyar yen değerinin, yıllık bazda yüzde 45’lik bir düşüşü gösteriyor.

Kripto alanında 2022’den bu yana güç kaybeden SBI Japan, çeşitli alanlarda yeni adımlar atılarak bu durumun toparlanacağını belirtti. Özellikle de Web3 alanında Ripple ile iş birliğine gidilmesini isteyen SBI Japan, Ripple ekosisteminde ilgi topladı. Japonya’nın birçok kripto topluluğu ise, bu olayla ilgili gelişmeleri takibe aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x