Yükleniyor...

Scaramucci Bitcoin’in Dibi Gördüğünü Düşünüyor

SkyBridge Capital'in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin'in inebileceği en düşük seviye hakkında tahminde bulundu.

Scaramucci Bitcoinin Dibi Gordugunu Dusunuyor

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin’in inebileceği en düşük seviye hakkında tahminde bulundu.

Piyasaya dair yorumlarını aktaran Scaramucci , kriptoda ayı piyasasının büyük kısmını atlattığımızı düşünüyor. Bitcoin’de tekrardan bir düşüşün olası olduğunu belirten Scaramucci, bu düşüşün en fazla 17 bin 500 bandında olacağına inandığını aktardı.

Scaramucci: Kaldıraçlı İşlemler Sistemden Silindi!

Kendi algoritmalarına göre Bitcoin’e adil fiyat biçen Scaramucci, adil fiyatın 40 bin dolar olduğunu söyledi. Bu algoritmanın cüzdan hacmi, kullanım durumları, cüzdanların büyümesine dayandığını da aktardı. Bununla beraber makroekonomik durum ve kripto paraların “değişken varlıklar” olduğundan Bitcoin fiyatının birden artacağını düşünmüyor. Bu varlıkların volatilitesinin yüksek varlıklar olduğunu ve bu yüzden insanların 4 ile 5 yıl arasında bir perspektifte bakmaları gerektiğini söyledi.

Herkesin gözü önünde Terra (LUNA) ekosisteminin lending şirketi Celsius’un aracı kurum Voyager Digital’in ve riskten koruma fonu Three Arrows Capital’in geniş çapta çöküşüyle ilgili Scaramucci şunları söyledi:

“İnanıyoruz ki kaldıraçlı işlemler sistemden silindi.”

Haber yazıldığı zaman itibariyle Bitcoin 23.406 dolar seviyesinden işlem görüyordu güncel fiyat:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner