Yükleniyor...

Schiff, Bitcoin’in Uzun Süre Parlamayacağını Söylüyor, Haklı Olabilir mi?

Çok beklenen Bitcoin halving etkinliğine sadece beş gün kaldı.

schiff bitcoin uzun süre parlamayacak

Çok beklenen Bitcoin halving etkinliğine sadece beş gün kaldı. Bitcoin’e olan nefreti ile tanınan ünlü isim Peter Schiff, Bitcoin’in çökeceğinden bahsettiği bir Twitter flood’u yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Schiff’e göre, Twitter’da kripto paraları seven bir topluluk var fakat bu durum uzun sürmeyecek, çünkü lider kripto para biriminin parlamak için fazla zamanı kalmadı. Bu yılki Bitcoin halving aramaları, 2016 yılına kıyasla şu ana kadar dört katına çıktı ve büyük etkinliğe kadar sadece beş gün kaldı. Schiff ayrıca, tarihsel olarak çok büyük bir fiyata yol açan arz kesintisini de takip ediyor.

Schiff, halving’in eşiğinde uzun pozisyonun en açık fikir birliği ticareti olduğunu söylüyor, bu yüzden de muhtemelen başarısız olacak. Schiff, fiyatı yükseltmek için herhangi bir talep olmadığından emin. Schiff, şu ifadeleri kullandı:

“Halving, Bitcoin talebinin azalmasıyla beraber madencilik için azalan ödüller yani sorun anlamına geliyor!”

Schiff Haklı Olabilir mi?

Schiff’in halving çağrısında bir gerçeklik payı olabilir. 2016 yılında, arz değişiminden hemen sonra ralli olmadı. BTC fiyatı daha yükseğe çıkmadan önce yaklaşık yüzde 30 düştü. Bloomberg’in kripto şüphecisi Joe Weisenthal’e göre, halving’i çevreleyen hayal kırıklığı büyük bir ayı piyasası yaratabilir.