Yükleniyor...

Seba Bank, NFT Saklama Hizmetine Başlıyor

İsviçre merkezli Seba Bank, kripto paralara daha fazla yakınlaşmak amacıyla NFT saklama hizmetini başlatacağını duyurdu.

Seba Bank NFT Saklama Hizmetine Basliyor

İsviçre merkezli Seba Bank, kripto paralara daha fazla yakınlaşmak amacıyla NFT saklama hizmetini başlatacağını duyurdu.

Kripto para benimsenmesine kurumsal şirketler dahil olmaya devam ediyor. Kripto ticaretini başlatan şirketler, aynı zamanda kripto saklama hizmetlerine de giriş yapıyor. Bu şirketlerden Seba Bank, yenilikçi hizmetini kullanıcılarıyla buluşturmak istiyor. Banka, İsviçre’de kripto odaklı hizmet veren güçlü bir kuruluş olarak öne çıkıyor.

Seba Bank, Kripto Para ve NFT Teknolojisine Yoğunlaşıyor

İsviçre merkezli kuruluş olan Seba Bank, 2019 yılında bankacılık ve menkul kıymet satıcısı lisansını aldı. Kripto para odaklı kurulan banka, 2021 yılında bilgi sistemleri denetçisi lisansını alarak kurumsal düzeyde dijital varlık saklayıcısı oldu.

Kripto odaklı geliştirmelerini ve çalışmalarını sürdüren banka, yerel düzenleyicilerle iş birliği yaparak ilerliyor. Piyasadaki karamsar havanın ve yaşanan olumsuz olayların aksine İsviçre, banka için olumlu tutum sergiliyor. Ülke içerisindeki güvenilir yapısıyla Seba, yeni girişimini duyurdu.

NFT sektöründe yaşanan zor günlerin aksine banka, bu teknolojiye inancını sürdürüyor. Son girişimiyle birlikte, kullanıcıları için NFT saklama hizmeti sunacak. Kurulacak saklama platformu, müşterilerin koleksiyonları için güvenilir bir araç olacak. Özellikle Ethereum tabanlı projelere yoğunlaşan firma, Bored Apes ve CryptoPunks gibi koleksiyonlar üzerinde yoğunlaştı.

Platform, müşterilerin koleksiyonlarını banka hesaplarına entegre etmeleri ve daha güvenilir saklamalarını sağlayacak. Firma sözcüsü, konuyla ilgili şunları söyledi;

Gelecek yıllarda, NFT’ler de dahil olmak üzere dijital varlıkların benimseneceğine ve daha fazla geleneksel finans operatörleri tarafından kabul edileceğine inanıyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x