Yükleniyor...

SEBA Bank ve HashKey Güçlerini Birleştiriyor

SEBA Bank ve HashKey, kripto ekosistemine katılmak isteyen kurumsal yatırımcılar için çözümler üretecek.

SEBA Bank ve HashKey Guclerini Birlestiriyor

SEBA Bank ve HashKey, kripto ekosistemine katılmak isteyen kurumsal yatırımcılar için çözümler üretecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

HashKey Group kısa süre önce Hong Kong’daki Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’ndan (SFC) ülke içinde faaliyet göstermek üzere lisans aldı. Öte yandan SEBA Bank, 2021 yılında İsviçre’de kurumsal saklama hizmetlerini kolaylaştırmasına olanak tanıyan bir dijital varlık saklama lisansı alan ilk banka oldu. İki şirket yatırımcılar için yeni hizmetler oluşturmak amacıyla bir araya geldi.

SEBA Bank ve HashKey Kripto Yatırımcılarına Yeni Hizmetler Sağlayacak

Dijital varlık odaklı iki firma SEBA Bank ve HashKey, kurumlar için dijital varlıkların benimsenmesini hızlandırmak için birlikte çalışacak.

Kripto odaklı şirket SEBA Bank, Hong Kong ve İsviçre’deki dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesini hızlandırmak için finansal hizmetler firması HashKey Group ile bir ortaklık kurduğunu söyledi.

İki firma, kripto ekosistemine katılmak isteyen kurumsal yatırımcılar için çeşitli çözümler geliştirmeyi hedefleyecek. Her iki şirket de kendi yetki alanları dahilinde çeşitli düzenleyici çerçevelere uyum sağlamaya ve bunları benimsemeye kendilerini adadıklarını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x