Yükleniyor...

SEC Başkanı Gensler’in dilinden düşmeyen coin yükselişte: Dikkat çekiyor!

SEC Başkanı Gary Gensler'in sevdiği kripto paralardan birisi olan Algorand (ALGO), Birleşmiş Milletler iş birliğinin de etkisiyle büyük bir çıkış yaptı.

ALGO

SEC Başkanı Gary Gensler’in sevdiği kripto paralardan birisi olan Algorand (ALGO), Birleşmiş Milletler iş birliğinin de etkisiyle büyük bir çıkış yaptı.

SEC Başkanı Gary Gensler’in bir dönem göz bebeği olan Algorand (ALGO), 1 Aralık’tan bu yana yüzde 13’e yakın bir yükseliş yaşadı. ALGO’nun yükselişi, BTC’nin sansasyonel bir boğa koşusu yaşamasıyla birlikte geldi.

Diğer taraftan ALGO, birkaç önemli detay ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gary Gensler, 2017 yılında henüz SEC Başkanı değilken ALGO’dan bahsetti. Gensler’in ALGO hakkındaki konuşması oldukça övgü dolu oldu.

Ayrıca Algorand, Birleşmiş Milletler ile iş birliği kurdu. Özellikle Birleşmiş Milletler iş birliği, ALGO fiyatının ivme kazanmasına katkı sağladı. ALGO, bir haftalık grafiğe bakıldığında 0,1315 dolardan 0,152 dolara yükseldi.

Algorand (ALGO) ivmesini koruyabilecek mi?

Katman-1 blokzinciri Algorand (ALGO), arkasına aldığı önemli bir güç ile yükseliş yönlü fiyat hareketliliği sergiliyor. ALGO fiyatı, son 24 saatte yüzde 2,25 oranında yükseliş yaşadı. Ancak ALGO, geniş perspektiften bakıldığında önemli bir çıkış kaydetti.

ALGO’nun fiyat istikrarında Birleşmiş Milletler haberi etkili oldu. Algorand Vakfı, Kalkınma Programı Blockchain Akademisi’ni başlatmak için Birleşmiş Milletler ile iş birliği yaptı. Katman-1 blokzinciri, Birleşmiş Milletler’e teknoloji hakkında bilgi ve içgörü sunacak.

İş birlikleriyle, blokzinciri gelişimiyle ve SEC Başkanı’nın bile sevdiği kripto projesi olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Algorand, boğa koşusuna sağlam giriyor. ALGO, potansiyel yükseliş yaşayabilecek kripto para birimleri arasında gösteriliyor. Peki ALGO ivmesini koruyabilecek mi?

ALGO grafik

ALGO grafiğine bakıldığında, fiyatın istikrarlı bir şekilde ilerlediği görülüyor. ALGO fiyatı, 0,15 doların üzerinde işlem görüyor. Bu bölge, önemli bir direnç noktası olan 0,1540 dolara oldukça yakın seviyede. ALGO, 0,1540 dolar direncini kırması halinde, 0,16 doları test edebilir. 0,16 dolar direncinin vereceği tepki ise ALGO’nun gidişatında önemli bir kırılım olacaktır. Bu bölgeden gelen olası satış baskısı, ALGO fiyatını tekrar 0,15 dolara düşürebilir. Bu bölgeden alıcıları çekmesi halinde, bir tur daha 0,16 doları test edecektir. Ancak alıcılar bu defa ALGO’ya yönelmezse fiyat düşüşü şiddetlenebilir ve kısa sürede 0,1465 dolar desteği görülebilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi ise ALGO’yu majör desteklerden birisi olan 0,1388 dolara düşürebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x