Yükleniyor...

SEC-Binance Gerginliği, Sui’yi (SUI) Salladı !

SEC'in Binance'e açtığı davadan en çok zarar gören bir diğer coin Sui (SUI) oldu, SUI son 24 saatte yüzde 23 düşerek Binance'te yeni dip oluşturdu.

düşüş

SEC’in Binance’e açtığı davadan en çok zarar gören bir diğer coin Sui (SUI) oldu, SUI son 24 saatte yüzde 23 düşerek Binance’te yeni dip oluşturdu.

Dün akşam yaşanan SECBinance gerginliği, altcoin piyasasını sallamaya devam ediyor. Kava (KAVA) haricinde tüm altcoin piyasası, 24 saate göre değer kaybetti. Fakat bu değer kayıplarının hangi oranlarda olduğu dikkat çekti. En çok düşüş yüzde 24 ile Pepe’de (PEPE) görülürken, listenin ikinci sırasında yüzde 23 ile SUI yer aldı.

Sui’de (SUI) Dip Fiyat Oluştu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’e SEC tarafından açılan davanın en çok etkilediği altcoin’lerden biri de Sui (SUI) oldu. Son 24 saatte yüzde 23,28 oranında düşen Binance borsasında yeni bir dip fiyata imza attı. 0,75 dolardan seken popüler coin, güncel olarak 0,80 dolardan işlem görüyor.

Sektöre büyük bir adım atarak giriş yapan SUI, yatırımcılardan çok fazla ilgi toplamıştı. Fakat Binance listelenmesinden bu yana genellikle değer kaybetmesi, SUI’yı arka plana atarak kripto yatırımcıların projeden bir bir ayrılmasına yol açtı. SUI, 0,97 dolardan kısa sürede 0,75 dolara gelerek hem ekosistemde hem de SUI yatırımcılarıda endişe yarattı.

Ekran Resmi 2023 06 06 12.35.02

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x