Yükleniyor...
Sponsored

SEC, Grayscale’den Kripto Tröstleri Hakkında Bilgi İstiyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), üç kripto tröstü hakkında Grayscale Investments'den bilgi istiyor.

SEC Grayscaleden Kripto Trostleri Hakkinda Bilgi Istiyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), üç kripto tröstü hakkında Grayscale Investments‘den bilgi istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale, Haziran dosyalamalarında SEC personeli ile temasta olduğundan bahsetmişti. Ancak, o sırada düzenleyicinin kripto para birimlerinin menkul kıymet olup olmadığı konusunda rehberlik sağlamadığını söyledi. Bu konu üzerine SEC ve şirket arasındaki görüşmeler halen devam ediyor.

Grayscale Tröstleri, SEC’e Yanıt Verme Sürecinde

grayscale

Kripto varlık yöneticisi Grayscale Investments, SEC’in üç kripto para birimi tröstü hakkındaki sorularını yanıtlama sürecinde olduğunu açıkladı. SEC incelemesi, Grayscale’in Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC) ve Horizen (ZEN) tröstlerinin, menkul kıymetler hukuku analizine odaklanıyor.

Grayscale, ZEC’in menkul kıymetler kanunu analiziyle ilgili olarak SEC’in Kurumsal Finansman ve Uygulama Bölümlerinden personelle temasa geçtiğini belirterek, yanıt verme sürecinde olduklarını belirtti. Aynı açıklama, XLM ve ZEN tröstlerinin dosyalarında da yer aldı.

Grayscale ayrıca, varlık türlerinin, şu anda bir menkul kıymet olabileceğini, gelecekte SEC veya federal bir mahkeme tarafından bir menkul kıymet olarak kabul edilebileceğini kabul ettiğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x