SEC Mücadelesinde Ripple'a Bir Destek Daha Geldi • Coinkolik
Yükleniyor...

SEC Mücadelesinde Ripple’a Bir Destek Daha Geldi

Cryptillian Payment Systems, Ripple'ı SEC'e karşı mücadelesinde desteklemek için mahkemeye özet başvurusunda bulundu.

SEC Mucadelesinde Ripplea Bir Destek Daha Geldi

Cryptillian Payment Systems, Ripple’ı SEC’e karşı mücadelesinde desteklemek için mahkemeye özet başvurusunda bulundu.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet satışları gerçekleştirdiği iddiasıyla mahkemeye verdi. SEC ve Ripple arasında yaklaşık 2 yıldır süren bir yasal mücadele var. Geçtiğimiz günlerde Blockchain Birliği ve Coinbase, davada Ripple lehine taraf aldığını söyledi. Cryptillian Payment Systems de davada Ripple’ın elini güçlendiren şirketlerden biri oluyor.

Ripple, SEC Davasında Güçleniyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Çevrimiçi kripto para hizmeti sunan Cryptillian Payment Systems, Bölge Yargıcı Analisa Torres‘ten Ripple’ın, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan davada özet sunmak istedi.

Sanıklarla hiçbir mali ilişkisi olmayan bağımsız bir taraf olduğunu belirten Cryptillian, XRP token’ını entegre etmek için önemli ölçüde zaman ve kaynak yatırımı yaptığını söylüyor. Şirkete göre XRP, müşterileri arasında en popüler ikinci seçenek.

xrp

Cryptillian, kullanıcılarının XRP ile on binlerce işlem yaptığını söyledi ve mahkemeye XRP kripto para biriminin kullanımı hakkında gerçek verileri aktarmak istiyor.

Şirket tüm bunlara ek olarak, XRP‘yi kayıt dışı bir menkul kıymet olarak sınıflandırmanın şirketin işini engelleyeceğini vurguladı ve müşterilerinin çoğunun menkul kıymetler düzenlemesini istemeden ihlal edeceğini savundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x