Yükleniyor...

SEC Raporu Polygon’u (MATIC) Dip Seviyeye Getirdi

SEC, Coinbase'e açtığı dava raporunda Polygon'un (MATIC) menkul kıymet olduğunu belirtmişti, MATIC, bu olay ile birlikte son 5 ayın dip fiyatına geldi.

çöküş

SEC, Coinbase’e açtığı dava raporunda Polygon’un (MATIC) menkul kıymet olduğunu belirtmişti, MATIC, bu olay ile birlikte son 5 ayın dip fiyatına geldi.

Coinbase’e açtığı dava raporunda MATIC’in menkul kıymet olduğunu ifade eden SEC, MATIC’ fiyatının düşmesinde büyük ölçüde rol oynadı. Son 5 ayın en düşük seviyesine gelen MATIC, çok kritik bir destek alanında tutunmaya çalışıyor. Coinbase ve Binance’e açılan dava, birçok kripto parayı derinden etkiledi. Bu kripto paralar arasında en çok değer kaybedenlerden biri de MATIC oldu. MATIC için teknik analiz nasıl ilerliyor?

Polygon (MATIC) Son 5 Ayın En Düşük Seviyesine Geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ocak ayından bu yana ilk defa 0,75 dolara gerileyen MATIC, Polygon ekosisteminde panik hava yarattı. 2023’ün ilk çeyreğinde fiyatını ikiye katlayan popüler coin, uzun süredir düşmeye devam ediyor. Güncel olarak 0,75 dolardan işlem gören MATIC, destek bölgesinde tutunamazsa daha da dip fiyatlara gelebilir.

MATIC’in yeniden yükseliş trendi yakalayabilmesi için aşması gerek direnç seviyeleri sırasıyla 0,8710 – 0,943 – 1,029 – 1,11 ve 1,19 dolardır. Bu dirençlerin kırılması hem Polygon ekosisteminin hemde MATIC’in önünü açabilir.

Ekran Resmi 2023 06 09 11.52.43


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x