SEC, Ripple Davasında Destekçisinden Faydalanamadı • Coinkolik
Yükleniyor...

SEC, Ripple Davasında Destekçisinden Faydalanamadı

SEC destekçisi Accredify, öngörülen son tarihe kadar resmi özetini mahkemeye sunamadı.

SEC Ripple Davasinda Destekcisinden Faydalanamadi

SEC destekçisi Accredify, öngörülen son tarihe kadar resmi özetini mahkemeye sunamadı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nın (SEC), Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı menkul kıymet satışları gerçekleştirdiği iddiasıyla mahkemeye verdi. Yaklaşık 2 yıldır süren bu mücadelede henüz karara varılabilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde her iki taraf için de davaya destekçiler katılmıştı ve destekçilerin özetlerinin sunulması için mahkemeden bir onay verildi. Ancak SEC destekçilerinden biri bu onaydan faydalanamadı.

SEC’in Destekçisi Mahkemeye Özet Sunamadı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SEC ve Ripple davasında, SEC destekçisi Accredify (şimdiki adıyla InvestReady) öngörülen son tarihe kadar resmi özetini sunamadı.

Avukat Jeremy Hogan, James K. Filan’ın şu ana kadar sunulan özetlere ilişkin güncellemesini paylaşırken bu konuya dikkat çekti.

Yatırımcıların çevrimiçi sermaye yatırımları için uygunluklarını doğrulamaya yardımcı olan firma Accredify, amicus özeti sunma talepleri için son tarihin geçmesinden bir gün önce, SEC’in özet karar talebini desteklemek üzere bir amicus özeti sunmak için mahkemeden izin istedi. Ancak InvestReady (Acredify), 18 Kasım son tarihini karşılamadığı için resmi brifingini sunamadı.

Yeni Spor Ekonomisi Enstitüsü (NSEI), SEC tarafında olarak özetini resmen sundu. Ripple tarafında ise Dijital Ticaret Odası, TapJets, I-Remit ve Coinbase gibi farklı kuruluşlar tarafından 14 resmi özet sunuldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x