Yükleniyor...

SEC, Ripple Duruşması Öncesi Keşif Aşamasını Uzatmaya Çalışıyor

SEC, duruşma öncesi keşif aşamasını iki ay uzatmaya çalışıyor ve şu an için herhangi bir anlaşma ihtimali olmadığının sinyalini veriyor.

sec ripple

SEC, duruşma öncesi keşif aşamasını iki ay uzatmaya çalışıyor ve şu an için herhangi bir anlaşma ihtimali olmadığının sinyalini veriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Federal Yargıç Analisa Torres’ten Ripple davası için 60 günlük keşif uzatması istiyor. SEC zaten iki gün süren ifade alma ve tanık görüşmeleri gerçekleştirdi. Kalan sekiz ifade için ek süreye ihtiyacı olduğunu iddia ediyor. U.Today tarafından bildirildiği üzere, aynı zamanda altı tanığın daha ifadesinin alınması için emir istiyor.

Ek olarak, düzenleyici gözlemcinin, yukarıda belirtilen ifadeler verilmeden önce Ripple’ın belgesini alması ve incelemesi için daha fazla zamana ihtiyacı var.

SEC’in görüşüne göre, iki aylık uzatmanın verilmesi, kalan keşif sorunlarını ele almanın “en adil ve verimli yolu”:

“Özellikle SEC, mevcut tüm son teslim tarihlerini karşılamak için elinden gelenin en iyisini yaptığında, yıllarca süren ve milyarlarca dolarlık XRP satışını içeren bu durumda SEC’in gerçek kayıtları tam olarak geliştirme fırsatını kesmek ne adil ne de verimli.”

Gala Games’in genel danışmanı Jesse Hynes, bunların şu anda muhtemelen masada hiçbir anlaşma olmadığı anlamına geldiğini tweetledi:

“Bunlar anlaşma sağlamak isteyen birinin yapacağı türden bir talep değil.”

Ripple Yabancı Borsalardan Kanıt Arıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve kurucu ortağı Chris Larsen de, SEC’in yerel XRP satışlarını iddia etmediğini kanıtlamak için 15 borsadan çeşitli belgeler talep eden ortak bir hareket gerçekleştirdiler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x