Yükleniyor...

SEC ve Gensler ile İlgili Memecoin’ler Tavan Yaptı

SEC'in Binance ve Coinbase'e dava açtığını bildirmesinden sonra SEC ve Garry Gensler temalı memecoin'ler ciddi oranda yükseldi.

sec

SEC‘in Binance ve Coinbase‘e dava açtığını bildirmesinden sonra SEC ve Garry Gensler temalı memecoin‘ler ciddi oranda yükseldi.

Kripto endüstrsinde hareketli saatler devam ediyor. Coinbase ve Binance’e ardı ardına dava açan SEC, piyasda ciddi bir karışıklık yarattı. Bitconi (BTC) büyük zaman diliminde önemli bir desten noktasını test etti. Altcoin’ler ise BTC’deki anlık düşüşten daha fazla zarar gördü. Yaşanılan olaylardan en kârlı çıkan taraf ise SEC ve Garry Gensler temalı memecoin’ler oldu. Neredeyse tüm altcoin piyasası çöküşe sürüklenirken, bu memecoin’ler gösterdikleri yükselişler ile dikkat çekti.

SEC ve Gensler Temalı Coin’ler Pozitif Ayrıştı

Good Gensler (GENSLR) token, dün itibariyle alev alan olaylarla birlikte yüzde 300’e yakın artış sergiledi. Piyasa değeri 3 3 milyon doları aşan GENSLR, son 24 saatte 1,25 milyon dolar ticaret hacmine ulaştı. Gensler ile ilgili bir diğer coin olan FKGARY, son 28 saatte yüzde 530’luk bir artış yaşadı. İki gün önce piyasaya sürülen SEC isimli farklı bir coin ise, yüzde 15550 oranında değer kazandı.

Piyasadaki kaosu fırsat bilen birçok yatırımcı, SEC ve Gensler adı altında ortaya çıkan kripto paralara yatırım yapmaya devam ediyor. BTC ve altcoin’lerdeki değer kayıplarından etkilenmemeye, hatta kazanç sağlamaya çalışan yatırımcılar, SEC ve Gensler temalı yeni projeleri yakından takip ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner