Yükleniyor...

SEC’in Radarında Olan Solana’da (SOL) Son Durum Ne?

SEC, Coinbase'e açtığı dava raporunda Solana'nın (SOL) menkul kıymet olduğunu belirtmişti, Bu durum Solana ekosistemine nasıl yansıdı?

Solana Agi Guven Kaybetmeye Devam Ediyor

SEC, Coinbase’e açtığı dava raporunda Solana’nın (SOL) menkul kıymet olduğunu belirtmişti, Bu durum Solana ekosistemine nasıl yansıdı?

Coinbase’e dava açtığını duyuran SEC, yayınladığı rapor ile ilgi çekti. Davaya ilişkin raporda SOL, ADA, MATIC, FIL, SAND, AXS, CHZ, FLOW, ICP, $EAR, VGX, DASH ve NEXO yer alıyor. İlgili kripto paraların arasında en çok dikkat çekenlerden biri de Solana (SOL) oldu. CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerinde bakımından 9. sırada olan SOL’ün SEC tarafından menkul kıymet olarak belirtilmesi, Solana ekosistemine nasıl yansıyabilir? SOL’de hangi fiyat hareketlerli gözlemlenebilir?

Solana (SOL) Grafik Değerlendirmesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

18,24 doladan tepki alarak yukarı yönlü seken SOL, güncel olarak 18,63 dolardan işlem görüyor. SEC’in menkul kıymetler listesine dahil olmasıyla birlikte son 3 ayın dip fiyatına gelen SOL için tehlikeler devam ederse 18,24 ve 17,51 dolara kadar geri çekilmeler görülebilir.

SEC’in kripto paralar ve kripto borsaları üzerindeki baskısını azaltması, piyasayı yukarı yönlü taşıyabilecek pozitif gelişmeler gibi durumlar, SOL fiyatını hızlı bir şekilde yukarıya çekebilir. SOL için satıcıların aktif olabileceği direnç noktaları sırasıyla 19,34 – 20,38 – 22,42 dolardır.

Ekran Resmi 2023 06 08 11.21.40

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x